Свято спорту для «сонячних діток»

Свято спорту для «сонячних діток»

30 травня 2018 року у Луцьку відбувся VIIФестиваль «Спортивна сім’я».

Захід провели з нагоди Міжнародного дня захисту дітей на спортивному майданчику ЗОШ № 3. Організували свято комунальний заклад «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради» спільно з департаментом сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради та Волинською громадською організацією батьків дітей з синдромом Дауна.

На святковому дійстві були присутні: директор КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх» Наталія Назарук, голова Волинської громадської організації батьків дітей з синдромом Дауна Олена Мельник, директор закладу загальної середньої освіти № 3 Віктор Савчук.

Після урочистого відкриття Фестивалю відбувся показовий виступ у виконанні вихованок ДЮСШ № 3 під керівництвом тренера-викладача з художньої гімнастики, судді національної категорії Наталії Данелюк. Юні грації зачарували глядачів виконанням композиції з художньої гімнастики.

В програму свята були включені естафети для дітей середнього шкільного віку та малечі: «Тунель», «Котигорошко», «Знайди кульку», «Садіння картоплі». Під звучання веселих пісень та підбадьорливі вигуки вболівальників сімейні команди долали перешкоди. Фестиваль пройшов цікаво і весело у вирі позитивних емоцій та спортивного азарту, подарувавши гарний настрій учасникам.

За результатами командних естафет призові місця розподілились наступним чином:

І місце – сім’я Іванюк;

ІІ місце – сім’я Кравчук;

ІІІ місце – сім’я Новосад.

Команди-переможці були нагороджені дипломами і призами від КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх», а всі учасники отримали солодкі гостинці від департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради та спортивні подарунки від приватного підприємця.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%