Були монархи. Будуть президенти?

Були монархи. Будуть президенти?

Або «Волинська газета» на радіо «Луцьк».

Увечері минулої середи на радіо «Луцьк» було спекотно, адже в радійників гостювали журналісти «Волинської газети – головний редактор Володимир Данилюк, редактори відділу Світлана Думська та Сергій Цюриць. Ефір вів відомий мас-медійник Василь Ворон, технічне забезпечення здійснювали оператори ефіру Тарас Петрина і Валентин Москаленко.


Розмова йшла про гарячі новини «Волинської газети», яка саме друкувалася у «Волинській обласній друкарні. Світлана Думська ділилася враженнями від спуску до вугільної лави у Нововолинську шахту №10, розповідала про мандрівку до Польщі на економічний форум молодих лідерів, Володимир Данилюк згадував про поїздку до білоруських мас-медійників у Брест, а Сергій Цюриць говорив про зустрічі з учнівською та студентською молоддю, які віднедавна започаткувала «Волинська газета». Йшлося також про Луцький з’їзд європейських монархів 1429 року… Головний редактор «ВГ» Володимир Данилюк слушно зауважив, що саме у Луцьку, продовжуючи славні традиції предків, європейські лідери могли б підписати Угоду про асоціацію Україна-ЄС. Жваву дискусію викликала і тема Першої світової війни, яка навіть через сто років нагадує про себе волинянам.

А вже сьогодні у «Волинській газеті» гостює новорічний радіо марафон 2014 року радіо «Луцьк» :

«У пошуках календаря»

Радіомарафон стартує о 7 ранку 31-го і триватиме до 2 ночі наступного року чи й довше… Все залежатиме від того, чи вдасться ведучим віднайти загублений важливий атрибут переходу у 2014-й. Єдиний вихід – активно шукати його впродовж дня не лише у Луцьку, а й за межами Волині. Магаастроном розповідатиме про наступний 2014-й, транслюватиме новорічні привітання від друзів зі всієї України, нагадає про найважливіші події року, а ще на слухачів чекають радіофотоквест з призами та сюрпризами, подорожі Україною, фотоконкурс на кращу ялинку, вікторини та цікаві співрозмовники, музичні топ-чарти, дитячий новорічний ранок, ваші привітання, підсумки року від волинян і журналістів. А з 13.00 до 15.00 перед самісіньким носом Нового року ви зможете провести час із друзями чи колегами і виграти приз, але для цього вам потрібно буде зібрати команду з 2-4 учасників, назвати її, подати заявку до 00:00 30 грудня 2013 року на електронну адресу: marafon. radiolutsk@gmail. com,  не забувши вказати ім’я капітана та учасників, контактні телефони, електронку та девіз і 31-го о 13.00 впродовж 2-х годин на Театральному майдані Луцька, ввімкнувши радіо «Луцьк», у прямому ефірі отримати завдання ведучих, зробити фотки і викласти їх у соцмережі:  https://www.facebook.com/RadioLutsk

Або в контакті: http://vk.com/radiolutsk

Для цього із собою потрібно мати фотоапарат, пристрій для виходу в інтернет, ножиці, гарний настрій та пристрій, з якого будете слухати радіо «Луцьк і бажання рухатися в різні куточки старовинного Луцька.

То ж налаштовуйте приймачі: Луцьк – 107,3, Любешів – 107,8, Цумань – 100,4, Горохів – 105,5, Нововолинськ – 101,6 FM або слухайте онлайн http://volty.com.ua

І пам’ятайте, можливо саме завдяки вашим зусиллям і вдасться не застрягнути у 2013-му, а таки віднайти і вчасно зустріти Новий 2014-й. Тоді всі журналісти, читачі-слухачі і герої «Волинської газети» та радіо «Луцьк» зможуть продовжити взаємну співпрацю у Новому 2014 році.  

Наш кор.

На фото: у студії радіо «Луцьк».


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (193) - 86.2%
Пізно (7) - 3.1%
Яка різниця? (7) - 3.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (9) - 4%
Мені байдуже (7) - 3.1%