Гармонія дитячої фантазії

Гармонія дитячої фантазії


В Україні відзначили Міжнародний День захисту дітей. Свято дитинства – це нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою та в майбутньому стали гідними громадянами своєї країни.

У цей день хочеться їм подарувати всі земні блага, нагадати їм, що вони маленькі люди які вже мають свою думку та права. Саме тому в перший день літа у гуртку «Образотворче мистецтво» (керівник, методист Леся Черній) проходить підсумкова виставка «Гармонія дитячої фантазії». Цією виставкою вихованці демонструють свої творчі здібності які розкривали на заняттях впродовж навчального року, свою майстерність, навики, що передали у композиційних виробах, ну і звісно, досягнення свого результату. Дитяча виставка  покликана дарувати радісні моменти тим, хто по-справжньому цінує працю яка виконана дитячими руками, оцінити її, насолодитися кожною роботою що передається через кольорову гаму настроєм, гармонією сюжетного задуму, почуттям краси.
Мета цієї виставки – формувати у дітей почуття людяності, добра, милосердя, дружби до своїх ровесників, які повинні поважати їхню працю, цінувати один одного, працюючі разом у в одній групі, на одному занятті, виконуючі спільне завдання. Під час занять діти навчаючись мають можливість поспілкуватися, розповісти щось цікаве, веселе і радісне щоб відчути тепло дружби, подарувати свою увагу товаришу – бо таким чином у дитині до дитини розвивається відчуття довіри та поваги. 
З на годи свята найстаранніші і найактивніші вихованці гуртка нагородженні грамотами Центру науково – технічної творчості учнівської молоді. 

Леся ЧЕРНІЙ.
Фото автора.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (405) - 87.1%
Пізно (15) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 4.3%
Мені байдуже (16) - 3.4%