З гарячим серцем до волинян

З гарячим серцем до волинян


У художній галереї Волинської обласної ради відкрилася персональна виставка творів декоративно-прикладного мистецтва (гарячий батик) Лілії Стельмах – члена Національної спілки художників України. На огляд представлено близько півсотні її оригінальних робіт.

Підтримати мисткиню прийшли її друзі, колеги по творчості і роботі в Луцькій дитячій художній школі, бібліотекарі, державні службовці, журналісти.
Відкрив виставку її творчий натхненник, куратор, голова обласної організації Українського фонду культури Геннадій Сарапін. Він розповів про історію виникнення цієї унікальної техніки декоративно-прикладного мистецтва, представив знану художницю, наголосивши, що саме її мистецька колекція цієї весни допомогла вберегти столичний Український Фонд культури від рейдерської атаки антиукраїнських сил. Відтак запросив до слова заступника голови обласної ради Романа Карпюка.
– Хочу вас привітати з успішною виставкою і передати вітання особисто від голови обласної ради Ігоря Палиці, – зазначив Роман Петрович. – Я бував на багатьох виставках. Зокрема, бачив подібну техніку у Тянь-Шані і Пекіні. Тож у мене є з чим порівнювати. Ваш батик вражає своїм професіоналізмом. Дякую за роботу. Вашими творами будуть милуватися й депутати. Усім бажаю яскравих вражень від перегляду.
Звернулася до присутніх і сама мисткиня.

– Рада усіх вас бачити на моїй виставці, – мовила. – Тут зібрані творчі роботи за досить значний період. У них різна тематика, філософські та мистецькі сентенції... Це послідовне резервування тканини орнаментикою, колористикою та філософськими сентенціями… 
Тепло відгукнулися про творчість Лілії Стельмах письменник Сергій Цюриць, члени НСХУ, викладачі Луцької дитячої художньої школи Галина Івашків, Тетяна Ядчук-Богомазова та їх колеги Наталя Пилипчук, Валентина Попова, Любов Рожкова, скульптор і художниця Ірина Дацюк, заслужений художник України Леонід Литвин… 
Було мовлено багато гарних слів про творчість Лілії Стельмах, її роботу у художній школі, відповідальність перед сім’єю.
Виставка в художній галереї Волинської облради демонструватиметься до липня.

Наш кор.
Фото Сергія Цюриця.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%