Національний рівень

Національний рівень


6 червня  у Палаці культури міста Луцька відбулося урочисте відкриття національної фотовиставки «Пробація. Можливості для змін».

Знакова подія відбувається за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади спільно з Міністерством юстиції України. До честі міської влади обласного центру Волині, було обрано чотири пілотних міста для впровадження моделі пробації щодо дорослих в Україні: Луцьк, Кропивницький, Полтава та Черкаси.
Як зазначає відділ інформаційної роботи Луцької міськради, фотопроект «Пробація. Можливості для змін» презентований саме у м. Луцьку, адже саме у нашому місті є тісна співпраця органів місцевого самоврядування з представниками міськрайонного відділу з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації, який відкрили минулого року в обласному центрі Волині. Крім того, депутати міської ради затвердили Програму профілактики рецидивної злочинності та правопорушень у Луцьку на 2018-2020 рр.

«Вітаючи учасників фотовиставки, секретар міської ради Григорій Пустовіт зазначив, що громада міста таким чином шукає себе саме в системі європейських цінностей: 
«Це новий етап у боротьбі за людину, яка свого часу оступилася. Ми не ставимо хрест на такій людині. Саме від нас залежить, чи матиме вона тавро злочинця, чи може змінитися, адже пошук себе у новому статусі існує. Тому ми вдячні за оцінку нашої роботи».

Вл. інф. 
На фото Наталії БАЩУК: під час відкриття національної виставки в м. Луцьку.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (591) - 87%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (23) - 3.4%