Парки нових можливостей

Парки нових можливостей


Депутати Луцької міської ради 5 червня розглянули та затвердили проект рішення «Про розвиток Парку культури і відпочинку імені 900-річчя міста Луцька». Залишилося чітко встановити його межі.

Концепцію розвитку Парку культури та відпочинку імені 900-річчя міста Луцька, який було створено в 1985 р. із нагоди славного ювілею древнього і завжди молодого Лучеська,  розробила та подарувала місту команда архітекторів та дизайнерів.
Тож радниця міського голови Мар’яна Сорочук розповіла депутатам, що передбачає ця концепція. Оновлений парк стане багатофункціональним, він повинен показувати своїм виглядом і функціями сучасність і орієнтованість на всі групи користувачів. Концепцією реконструкції передбачається взагалі кардинальна зміна ставлення лучан до парку. 
«Після завершення він повинен стати не просто територією з деревами, а парком можливостей. Він буде поділеним на функціональні зони: рекреаційні, дитячі, зони активного відпочинку та для занять спортом. Передбачено також прогулянкова зона та пляж, окрім цього в парку будуть максимально збережені зелені насадження та висаджені нові», – зазначила Мар’яна Сорочук.
Важливим є і те, що буде збільшено кількість входів у парк із 6 існуючих до 21. Це зробить відвідування Парку імені 900-річчя Луцька зручнішим.

Як деталізував відділ інформаційної роботи Луцької міської ради, у ході обговорення виникли питання щодо встановлення меж парку. Тож депутати підтримали проект рішення, додатково внісши пункт: до 31 грудня 2018 р. забезпечити розроблення та подати на розгляд сесії проект землеустрою земельної ділянки Парку культури та відпочинку імені 900-річчя міста Луцька.
А тим часом триває реконструкція інфраструктури Центрального парку культури та відпочинку імені Лесі Українки. Після облаштування пішохідних дорожок, розчищення каналів, встановлення нової системи освітлення та інших робіт міська влада приступпила до ремонту містків через водойми.

Сергій ШРАМЧУК.
На фото автора та з відкритих джерел: під час благоустрою території Парку імені 900-річчя Луцька; реконструкція містка у центральному парку.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%