Як ідентифікувати адресу?

Як ідентифікувати адресу?


6 червня члени виконавчого комітету зібралися на чергове засідання виконавчого комітету. Першим питанням порядку денного розглянули проект «Про Порядок встановлення покажчиків назв проспектів, бульварів, майданів, вулиць, провулків та номерів будівель і споруд у місті Луцьку».

Директор департаменту ЖКГ міської ради Юрій Крась зауважив, що це питання обговорювали давно. З метою впорядкування ведення адресного господарства, покращення умов для орієнтування на території міста та формування естетично привабливого вигляду міста й розроблено Порядок встановлення покажчиків назв проспектів, бульварів, майданів, вулиць, провулків та номерів будівель і споруд. 
«Він наголосив, що це дасть можливість уніфікувати усі покажчики. При будівництві нових будинків та термомодернізації існуючих на боковій частині фасаду великими літерами писатимуть адресу. Це досить зручно для орієнтування громадян і така практика є за кордоном. Члени виконкому підтримали відповідний проект рішення», – зазначає відділ інформаційної політики Луцької міськради.
Слід зазначити, що ця тема потребувала розв’язання вже давно. Чи не вперше її підняла міська влада ще понад 100 років тому, коли спеціальним розпорядженням очільника адмінцентру Луцького повіту ще Житомирської губернії було затверджено зразки покажчиків вулиць і номерів споруд, а також чітко визначено, де їх виготовляти, скільки за це сплачувати в місцевий бюджет, а також – де саме прикріплювати.
За роки розвитку м. Луцька ця тема так і не була вирішена, тому члени міськвиконкому й вирішили її довести до логічного завершення.

Роман УСТИМЧУК.
На фото автора: сучасний вигляд покажчика вул. Лесі Українки.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%