Череда перемог

Череда перемог

Домашній чемпіонат України серед юнаків став успішним для волинян.

Про це інформує прес-служба ФЛАВО,

Декілька наших спортсменів завоювали ліцензії на чемпіонат Європи в Угорщині, який відбудеться у липні. Волинь має трьох чемпіонів — Еріка Кострицю у бігу на 200 м, Іванну Кух у бігу на 3 000 м та Дарину Касян у спортивній ходьбі на 5 000 м. 

Срібні медалі в активі Каріни Вегнер у стрибках із жердиною (це чи не перша спортсменка з Волині, яка виступає в цьому виді легкої атлетики), Мирослави Панасюк у бігу на 1500 м, Валерії Шоломіцької у спортивній ходьбі на 5 000 м. Бронзовими на “Авангарді” стали Тарас Корецький у спортивній ходьбі на 10 000 м та Іванна Кух у бігу на 2 000 м з перешкодами. 

Зовсім трохи не дотягнули до п’єдесталу Роман Бурда у потрійному стрибку та Тоня Черняк у бігу на 200 м. Черняк, крім того, стала 6-ї на стометрівці. Є надія, що наша область матиме ще одну сильну спринтерку. 

У загальному заліку Волинська область фінішувала шостою серед 25 регіонів країни. Ми всього 5 очок не дотягнули до показників Сумської області та міста Києва і випередили сильну Донецьку область.

Окрасою чемпіонату став новий рекорд України зі стрибків у висоту від дніпрянки Ярослави Магучіх. У Луцьку вона стрибнула на 1,93 м.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%