«Княжий»

«Княжий»

Що чекає на відвідувачів «Княжого» впродож двох днів фестивалю?

Зовсім трохи залишилося до грандіозного фестивалю «Княжий», який відбудеться в парку села Заріччя, що поблизу Володимира-Волинського вже 23-24 червня.

«Спеціально для вас ми підібрали основні локації, які зможуть відвідати гості фестивалю впродовж двох днів дійства.

-   Ви можете стати на кілька хвилин справжнім лучником і повправлятися у стрільбі з лука і арбалета.

- Запрошуємо гостей фестивалю «Княжий» у далеке минуле польського та українського народів, початок нашої ери – Містечко Славних Готів. Як свідчать останні археологічні дослідження, на Волині теж у давнину проживали племена готів. Тому варто відвідати це загадкове  містечко готів, яке для вас створили наші друзі із Польщі з Гміни Грубешов. Там ви відразу відчуєте дух далекої цивілізації: конусоподібні намети, казани на вогнищі, ведмежа шкіра замість килимів, стародавнє начиння, зброя, одяг та прикраси. Важко повірити, що усе це виготовлено сучасними майстрами, які змогли детально відтворили епоху готів  ІІ-XV століть. У Містечку Готів ви матимете змогу взяти участь у приготуванні рідкісних страв з круп та дичини.

-   Не сумно буде на фестивалі дітям. Запрошуємо дітлахів до дитячого містечка, де цього року силами команди народного депутата Ігоря Гузя та Зарічанської громади було встановлено новий дитячий ігровий майданчик. Також біля нього на дітлахів чекає море ігор на забав, серед яких історичний квест, випробовування неньютонівської рідини, піньята та інші ігри й забави.

-   Біля входу на наш імпровізований майдан розміститься ярмарок майстрів. Там можна придбати багато цікавих і тематичних виробів.

-   Цьогоріч уперше на території фестивалю проводиться пленер різьбярів, у якому беруть участь місцеві умільці та різьбярі з інших областей.

-   Який же «Княжий» без усіляких смаколиків? Для вас працюють «золоті руки» кухарів з різних куточків Західної України.

-   Взяти у руки весло і спробувати себе у ролі вікінга-підкорювача хвиль річки Луги можна на каякінгу від «Антару». Слідкуйте за вказівниками та за картою фестивалю, аби дістатися до порту.

-   За часів князів людям також потрібні були ігри та розваги. Взяти участь у них пропонуємо на території «Княжого». Це абсолютно безкоштовно.

-   Фотозони – прикраси «Княжого» фестивалю. Їх є багато і біля них не просто можна, а потрібно зробити фото», - зазначають організатори заходу.

 Отож на території фестивалю «Княжий» кожен знайде щось для себе. Додамо, що це локації, які будуть працювати впродовж двох днів. А ще буде багато цікавого. Детальніше на офіційній сторінці фестивалю «Княжий» у мережі Фейсбук (https://www.facebook.com/KniazhyiFest/)

Нагадаємо, що фестиваль безалкогольний, сімейний та з історичною спрямованістю. Гості з різних міст можуть поселитися в наметовому містечку, а квиток на два дні фестивалю коштує лише 50 гривень.

Наш кор.

 


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%