Перший… прийшов. Представлення – 19 червня!

Перший… прийшов. Представлення – 19 червня!

18 червня ц. р. призначено першого нового керівника виконавчої влади районного рівня, подання на якого підписав новий голова облдержадміністрації Олександр Савченко. Очільником Любомльської райдержадміністрації став Олександр Устименко.

«Призначити Устименка Олександра Валентиновича головою Любомльської районної державної адміністрації Волинської області з 19 червня 2018 р. зі строком випробування три місяці та оплатою праці відповідно до законодавства», – сказано в розпорядженні №89/2018-рп, підписаному Президентом України Петром Порошенком 18 червня 2018 р.

А 19 червня о 15.00 год., як повідомила прес-служба Любомльської райдержадміністрації, в сесійній залі районної ради (м. Любомль, вул. Незалежності 23, І поверх) голова облдержадміністрації Олександр Савченко офіційно його представить.

Новий голова прикордонної райдержадміністрації народився 14 вересня 1963 р. у с. Ставище Попільнянського р-ну Житомирської обл. Починав трудову біографію як слюсар Кожанського цукрового заводу в с. Кожанка Фастівського р-ну на Київщині. Закінчив Українську юридичну академію імені Ярослава Мудрого і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юриста. Служив в органах міліції і Державної податкової адміністрації на Київщині, отримав право на пенсію. З 19 травня 2017 р. – перший заступник голови Вишгородської райдержадміністрації Київської обл., де на той час першим заступником голови Київської облдержадміністрації працював Олександр Савченко. А до цього Олександр Валентинович працював на посаді першого заступника голови Василівської райдержадміністрації Запорізької обл…

Судячи зі специфіки попередньої роботи, Олександр Устименко особливо ретельну увагу зверне на роботу Ягодинської митниці, котра підпорядкована Державній фіскальній службі України.

А до призначення Олександра Устименка, після затримання голови Любомльської райдержадміністрації Миколи Пархомука за підозрою в отриманні хабара (суд триває і досі), тимчасово виконував повноваження керівника виконавчої влади району перший заступник голови Олександр Герасимчук. Чи продовжить він перебування на посаді чи поступиться місцем представникові нової команди, знатимемо найближчим часом.

Світлана КОМА.

На фото з газети «Слово»: Олександр УСТИМЕНКО.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%