Право на «Право»

Право на «Право»


Прогресивна молодь, що прагне стрімкого кар’єрного росту, нині обирає спеціальність «Право»! 

Юрист – це одна з найбільш поширених, необхідних і високооплачуваних професій у цивілізованому суспільстві. Кожному потрібен свій юрист, як і свій лікар. Коледж технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі УКраїнки здійснює підготовку фахівців, які мають необхідний рівень правових та економічних знань і здатні працювати на рівні сучасних вимог на сучасній світоглядній, науковій та методичній основі за спеціальністю «Право». Підготовка за цією спеціальністю забезпечує інтеграцію юридичних та економічних знань, комп’ютерної грамотності, високий рівень загальної культури та правосвідомості, володіння навичками цивілізованого ведення бізнесу. 
Судові органи, нотаріат, адвокатські об’єднання, державні органи та органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації. – далеко не повний спектр напрямків, що охоплює сфера дільності фахівців-правознавців. 

 Навчаючись у коледжі технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки, студенти-правознавці  опановують такі знання: 
Основні положення Конституції та законів України, інших нормативно-правових актів, що визначають правовий статус і регламентують діяльність суб’єктів господарювання та відповідних державних органів (установ), судових та правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування.
Організацію роботи підприємств, установ, судових та правоохоронних органів, їх структурних підрозділів  та окремих посадових осіб, методику і порядок ведення діловодства. 

Навички, які необхідні кваліфікованому юристу:

–  Застосовувати Конституцію України як нормативний акт прямої дії, закони України та інші нормативно-правові акти.
– Тлумачити та правильно застосовувати норми матеріального і процесуального права.
– Визначати відповідні форми захисту прав і законів, інтересів громадян та організацій.
– Обирати засоби надання правової допомоги.
– Застосувати міжнародні правові акти як складову частину національного законодавства.
– Вивчати, аналізувати і оцінювати обставини справи.
– Здійснювати правильну класифікацію правовідносин.
– Визначати правове становище суб’єктів та об’єктів цивільних прав.
– Визначати умови дійсності правочинну, правові наслідки недійсності правочинну.
– Визначати підстави кримінальної відповідальності та форми реалізації.
– Давати  характеристику державно-правовим явищам та процесам.
– Встановлювати причинно-наслідкові зв’язки між явищами та визначити закономірності їх розвитку.

Досвідчений викладацький склад навчального закладу докладає максимум зусиль, аби прищепити студентам якості, що забезпечують успішність виконання професійної діяльності:

– ерудованість, знання іноземних мов;
– дипломатичність, відповідальність, комунікативність;
– порядність, моральність та чесність; 
– аналітичний склад розумових здібностей;
– вміння вести перемовини, переконувати;
– вміння швидко адаптуватися в різних ситуаціях та приймати правильні рішення.
Циклова комісія  правничих дисциплін забезпечує викладання дисциплін, які представлені основним циклом професійної та практичної підготовки фахівців спеціальності «Право»: 
«Правознавство», «Технологія  (Вступ до спеціальності)», «Юридична деонтологія», «Теорія держави і права», «Історія держави і права України», «Історія держави і права зарубіжних країн», «Конституційне право України», «Державне будівництво та самоврядування в Україні», «Конституційне право зарубіжних країн», «Організація судових та правоохоронних органів», «Цивільне та сімейне право», «Основи римського приватного права», «Кримінальне право», «Адміністративне право», «Фінансове право», «Кримінологія», «Адвокатура України».
Вже стало доброю традицією щорічне проведення у коледжі тижня права, під час якого відбуваються різноманітні тренінги, форуми, дебати, дискусії, екскурсії, наукові семінари, круглі столи, тематичні виставки, перегляд фільмів.
Викладачами циклової комісії організовуються екскурсії для студентів коледжу до сесійного будинку Верховної Ради України, Будинку Уряду, Апеляційного суду Волинської області, Волинського окружного адміністративного суду, Луцької об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Волинській області, Головного територіального управління юстиції у Волинській області, Центру надання адміністративних послуг, Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, адвокатських бюро та нотаріальних контор.
Випускники спеціальності «Право» успішно продовжують навчання на юридичному факультеті  СНУ імені Лесі Українки, Національному університеті «Острозька академія», Національному університеті «Одеська юридична академія», Національній академії внутрішніх справ, Київському національному торговельно-економічному університеті, освітніх закладах Польщі та Італії.
Базами проходження навчальної та виробничої практик є:  Апеляційний суд Волинської області; Господарський суд Волинської області, Волинський окружний адміністративний суд; Головне територіальне управління юстиції у Волинській області, Департамент муніципальної варти Луцької міської ради, Управління державної міграційної служби України у Волинській області, Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Адвокатська приватна  компанія «Конфідент»,  Виконавчий комітет Луцької міської ради, Служба у справах дітей Ківерцівської райдержадміністрації, Горохівська районна державна адміністрація, Маневицька місцева прокуратура, Камінь-Каширський ВП ГУНП у Волинській області, державні та приватні нотаріальні контори, адвокатські об’єднання.
Після закінчення коледжу фахівці спеціальності «Право» працюють у Головному територіальному управлінні юстиції у Волинській області, Волинському окружному адміністративному суді, Юридичній компанії «Луцькюрсервіс»,  ПАТ КБ «ПриватБанк», юрисконсультами державних та приватних підприємств.

Циклова комісія правничих дисциплін коледжу технологій бізнесу та права СНУ ім. Лесі Українки.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (591) - 87%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (23) - 3.4%