Як стати бухгалтером і не тільки?

Як стати бухгалтером  і не тільки?

Фінансова незалежність, авторитет у колективі та можливість професійного зростання:  визначальні переваги тих, хто обрали для себе спеціальність «Облік та оподаткування» у коледжі технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки.  

У наш час асортимент професій досить різноманітний. На особливу увагу заслуговує професія бухгалтера. Багато людей намагаються отримати вищу освіту, щоб влаштуватися на вигідне місце роботи. Звичайно, послуги бухгалтера користуються попитом. 
Давайте розглянемо основні переваги такої такої кар’єри.
– випускники спеціальності «Облік та оподаткування» є затребуваними фахівцями в різних містах навіть в тому випадку, якщо досвід їх роботи невеликий;
– ви без зусиль працевлаштуєтесь, оскільки всілякі сайти рясніють вигідними пропозиціями від роботодавців;
– у час розвинених технологій можливо абсолютно все;
– ви будете знати всі особливості нарахування зарплат і пенсій, тому ризик того, що роботодавець обдурить вас, зведений до мінімуму;
– у вас буде можливість підвищувати кваліфікацію стільки разів, скільки вам необхідно, від чого буде зростати розмір вашої заробітної плати;
– якщо ви будете наполегливо працювати, докладаючи максимум зусиль, то вас чекає підвищення по кар’єрних сходах (наприклад, ви зможете стати фінансовим директором);
– ви отримаєте ті навички і вміння, які можуть стати в нагоді вам для розвитку власного бізнесу;
– вас будуть поважати колеги і навколишні, оскільки така професія особливо цінується в наш час.     
Бухгалтер – надзвичайно важливий працівник на будь-якому підприємстві, адже без нього неможливо:
– забезпечити контроль за наявністю та рухом майна та раціональним використанням всіх видів ресурсів;
– своєчасно попереджати негативні факти в господарській діяльності; 
– виявляти та мобілізувати резерви, розробляти заходи щодо їх використання;
– одержувати повну і правдиву інформацію про господарські процеси та фінансові  результати діяльності;
– правильно розраховуватися з фінансовими органами;
– забезпечення зростання прибутковості підприємства та доходів його власників та держави.
Ви зацікавились і уже прагните розпочати навчання за спеціальністю «Облік та оподаткування» у коледжі технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки та швидше здобути омріяну фінансову незалежність?! Поговоримо про те, що варто знати про переваги та перспективи такого навчання. 
Ми уже зазначали, що цей фагх – хороша нагода творчого розвитку та кар’єрного зростання. Тож, якщо ви обрали для себе бухгалтерський шлях, на вас чекає: 
1. Авторитет у колективі та серед колег. Адже усім відомо, що головний бухгалтер на підприємстві – це друга людина після керівника з прийняття усіх рішень, що стосуються фінансово-господарської діяльності, оскільки саме він наряду з директором ставить свій підпис майже на усіх документах. А це не тільки відповідальність, але й авторитет.
2. Порівняно високий дохід. Наша бухгалтерська професія оплачувана. Мова йде не тільки про розмір оплати, а й про черговість виплати. Навіть, якщо на підприємстві не вистачає грошей для виплати зарплати усім працівникам, бухгалтерія зарплату отримує, як правило, у першу чергу
3. Можливість постійно розвиватися творчо і професійно, підвищувати кваліфікацію та заробляти  знаннями. Найбільш завзяті представники професії, постійно підвищуючи свою кваліфікацію, рано чи пізно стають аудиторами, фінансовими директорами, директорами з економіки та фінансів, або відкривають власний бізнес – аудиторську чи консалтингову фірму. Але ще раз підкреслюю – найбільш завзяті, оскільки ті, хто не працює над підвищенням свого рівня, як прийдуть працювати, скажімо, касиром, так з цієї посади і йдуть на пенсію4. Попит на ринку праці. Зараз багато керівників солідних фірм зацікавлені у підготовці бухгалтерського персоналу, тому не економлять коштів на навчанні бухгалтерів за рахунок коштів фірми. А знання – це специфічна субстанція, яка не може бути відокремлена від людини. Тому, якщо Ви маєте бажання вчитися, отримані нові знання завжди залишаться з Вами, де б Ви не працювали
5. Переважно нормований робочий день. 
6. Можливість отримувати стабільно високий додатковий дохід.
Детальніше зупинимося на цьому позитивному факторі професії бухгалтера. Як же ще, крім основної роботи, бухгалтер може заробити гроші?
Перше, що приходить на думку, це ведення бухгалтерського обліку невеликих фірм. Операцій у таких фірм, як правило, небагато, а іноді і взагалі немає. Ваша роль зводиться до ведення обліку, складання та здавання звітності до податкової, статистики, фондів і т. д. Робити це можна у позаробочий час, а розвозити звітність не обов’язково особисто. Для цього можна найняти кур’єра, або домовитися з керівництвом фірми, облік якої Ви ведете, про те, що здачу звітності буде здійснювати фірма самостійно. 
Якщо Вас знають як професіонала своєї справи, не виключено, що до Вас будуть звертатися за консультаціями колеги з інших організацій. 
Головне, навчаючись у коледжі технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки, докладаючи зусиль до практичного застосування  теоретичних знань  – Ви повинні розуміти, що вже сформувалися як професіонал, і повинні використовувати наявний потенціал у повному обсязі.
Крім того, до плюсів спеціаліста за напрямом «Облік та оподаткування» слід віднести також той фактор, що перед ним постає великий вибір щодо майбутньої посади. Так, спеціаліст з бухгалтерського обліку може претендувати на вакансії:
– касир-експерт;
– бухгалтер за різними напрямками (основні засоби, запаси, заробітна плата, дебітори, кредитори тощо);
– технік із планування;
– помічник аудитора;
– експерт з інвентаризації;
– економіст;
– інспектор-ревізор;
– засновник власного бізнесу. 
Зупинюсь на тому, чому, обираючи для себе професію бухгалтера, варто обрати  коледж  технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки.  
Навчальний заклад давно відомий не лише на території міста чи області, але й близького зарубіжжя, що презентує нові можливості для самореалізації студентів.
Спеціалізовані навчальні дисципліни викладаються педагогами циклової комісії обліково-економічних дисциплін, що є справжніми майстрами своєї справи, мудрими та тактовними наставниками. 
Щоб підготувати бухгалтера, потрібно дати йому практичні навички роботи. Це досягається як через тестування його знань по темах, проблемах, вирішення ситуаційних, практичних завдань, так і, звичайно ж, через практичну роботу в бухгалтерії.
Саме таку, практичну підготовку, отримують майбутні фахівці у коледжі технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки під час навчання шляхом написання практичних робіт, курсових проектів, проходження навчальної та переддипломної практик з бухгалтерського обліку.
У нашому коледжі заняття з обліково-економічних дисциплін відбуваються переважно у чотирьох спеціалізованих кабінетах: Бухгалтерського обліку, Бухгалтерського обліку та фінансів, Економіки та статистики, Інформаційних систем і технологій в обліку, в якому розташований комп’ютерний клас з підключенням до мережі Інтернет та встановлено спеціалізований ПП «1С:Підприємство».
Кабінети у коледжі забезпечені необхідними матеріалами для проведення занять та консультацій, тематичною навчально-методичною літературою, яка дає змогу студентам краще розібратися у суті тих чи інших економічних явищ чи процесів.
Важливу роль у підготовці майстерного та освіченого фахівця з бухгалтерського обліку відіграє правильна організація гурткової роботи. Студенти, що навчаються за спеціальністю «Облік та оподаткування», можуть займатися у двох спеціалізованих предметних гуртках – «У світі економіки» та «Бухгалтер-початківець».
До послуг студентів –   дві бібліотеки, одна з них знаходиться безпосередньо в коледжі, і, крім того, оскільки коледж є структурним елементом Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, то наші студенти та викладачі також мають можливість відвідувати бібліотеку СНУ, яка по праву належить до найкращих університетських бібліотек України. 
Слід відзначити, що ще одним позитивним моментом вступу до коледжу технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки  є те, що навчання тут  дає змогу студентам безперешкодно отримувати ступеневу освіту. Коледж тісно співпрацює з вищими навчальними закладами. А при вступі до Східноєвропейського університету  імені Лесі Українки наші студенти користуються пільгами, здобувають кваліфікаційний рівень бакалавра за скороченим терміном навчання і їх зарахування відбувається на підставі простого тестування в університеті зі спецдисциплін. 
Студенти коледжу мають можливість не лише навчатися, а й розвиватися як науковці. Щорічно в коледжі відбувається  конференція «Молодь України як стратегічний потенціал розвитку національної економіки», де студенти, що навчаються за спеціальністю «Облік та оподаткування» не лише беруть активну участь, а й неодноразово стають переможцями. Також наші студенти перемагають у всеукраїнських та міжнародних конкурсах. 
В наші дні імідж бухгалтера – це імідж освіченої, компетентної людини, зі спеціальністю, що відповідає вимогам суспільства. Сучасний бухгалтер – це комунікабельний, здатний до продуктивного ділового спілкування спеціаліст, який розбирається в питаннях, що більшості людей здається «китайською грамото», чимось недоступним і недосяжним. 
І саме тут, у коледжі технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки, Ви здобудете знання, які необхідні для того, щоб стати успішним, впевненим у собі професіоналом з бухгалтерського обліку. 

Циклова комісія обліку та фінансів коледжу технологій бізнесу та права СНУ ім. Лесі Українки.  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%