Кубок лісівників Волині з футболу

Кубок лісівників Волині з футболу

Команда ДП «Камінь-Каширськагроліс» – переможець

Спортивний турнір стартував цьогоріч з ініціативи Волинського обласного управління лісового мисливського господарства, обласних організацій профспілки працівників лісового господарства та товариств лісівників України. За кубок змагалося 22 команди, повідомляє Мирослава Козюпа у «Волині Новій». 28 травня на стадіоні відбулася фінальна гра між командами ДП «Камінь-Каширськагроліс» та ДП «Любешівське лісове мисливське господарство».

У напруженому поєдинку команди відіграли основний час матчу, який закінчився із рахунком 1:1. Тож лісівникам-спортсменам довелося ганяти м’яча ще додаткових 30 хвилин, а згодом визначати сильнішого за допомогою серії пенальті (5:3).

Багато тренувалися, на щастя, маємо гарний стадіон на території місцевого профтехучилища. На нашому підприємстві 140 працівників, тож і команду сформувати було не важко – багато спортивних чоловіків. Аби мотивувати гравців – виплатимо премії», – розповів Олександр Грицай.

Чи то футбольна удача, чи значно сильніша підтримка уболівальників принесла перемогу команді «Камінь-Каширськагроліс». Підтримати лісівників приїхали представники районної ради, освітяни, працівники підприємства.

А може відіграли вміння та колишній спортивний досвід директора держпідприємства Олександра Грицая, який у минулому був гравцем молодіжної команди «Явір» і протягом усього часу надавав «тренерську» підтримку і підтримував бойовий дух команди. «Кожного разу говорив гравцям: «Камінь-Каширськагроліс» – чемпіон!». Були впевнені – ми переможемо, замовили футболістам форму з назвою команди. Багато тренувалися, на щастя, маємо гарний стадіон на території місцевого профтехучилища. На нашому підприємстві 140 працівників, тож і команду сформувати було не важко – багато спортивних чоловіків. Аби мотивувати гравців – виплатимо премії», – розповів Олександр Грицай.

Гравці команди «Любешівського ЛМГ» теж не залишилися без уваги –окрім диплома про друге місце, вони отримали срібні медалі та цінні подарунки.

Головну нагороду – Кубок переможцям вручив заступник голови Укрдержлісагенства, депутат Волинської облради Володимир Бондар: «Дякую, що ви дали нам відчуття свята, якого давно вже немає навіть на Чемпіонаті світу. Бачу, що серед наших лісівників є багато заслужених людей, які не тільки вміють добре працювати, але й вдало показують себе на спортивних чемпіонатах. Достойно виглядали сьогодні обидві команди, була прекрасна гра, гарні результати. Дякую директорам і працівникам за підготовку таких фахівців, думаю, що на цьому не закінчиться наша робота і ми перемагатимемо не тільки на футбольних майданчиках, а в першу чергу у професійній майстерності.

«Дякую, що ви дали нам відчуття свята, якого давно вже немає навіть на Чемпіонаті світу. Бачу, що серед наших лісівників є багато заслужених людей, які не тільки вміють добре працювати, але й вдало показують себе на спортивних чемпіонатах. Достойно виглядали сьогодні обидві команди, була прекрасна гра, гарні результати.

Окрім того, за результатами спортивного турніру нагородили кращого воротаря – Віталія Кузьмича (ДП «Камінь-Каширськагроліс»), кращим захисником став Вадим Пазняк (ДП «Любешівське лісомисливське господарство), кращим бомбардиром – Богдан Антоненко (ДП «Горохівське ЛМГ), а 62-річний Володимир Петрусь (Ківерцівське лісове господарство) – найстарший учасник змагань.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (580) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%