За досвідом – до Австрії

За досвідом – до Австрії


Волинянин Володимир Бондар, який зараз обіймає посаду заступника голови Держлісагентства, очолив делегацію лісівників до Республіки Австрія.  

Члени офіційної делегації, зокрема, побували у лісах Австрії, де знайомилися з досвідом поступових та вибіркових методів заготівлі деревини.
За словами австрійських лісівників, у них власник лісу має право без погоджень проводити суцільні рубки на ділянці до 0,5 га, рубка на ділянці 0,5-2 га потребує відповідного дозволу. Власник лісової ділянки зобов’язаний вчасно проводити заходи боротьби з хворобами та шкідниками. Якщо заходи вчасно не проведені, то власника зобов’язують їх вжити, використовуючи законодавчі норми.
– Австрійські ліси також страждають від нашестя короїдів, – повідомляють учасники цього знакового візиту про болюче для українців. – Пошкоджена деревина, при перших ознаках, одразу прибирається з лісу і вивозиться у першу чергу.
– Досвід Австрії у веденні лісового господарства дуже важливий для України, – зазначає Володимир Бондар. – Неможливо повністю скопіювати систему ведення лісового господарства окремої зарубіжної країни. Україна унікальна тим, що у нас різні умови для вирощування лісів. І тому нам необхідно адаптувати різні системи. Це не перша поїздка українських лісівників до колег зарубіжжя. На Волині, зокрема, вже впроваджується лісогосподарський досвід Німеччини. 

Наш кор.

На фото Сергія ЦЮРИЦЯ: Володимир Бондар.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%