Міська казна

Міська казна

За перше півріччя до бюджету міста надійшло 1 455,6 млн грн.

Про це на нараді в Луцькій міськраді повідомила директор департаменту фінансів та бюджету Лілія Єлова. Відтак, бюджет міста за 6 місяців виконано на 104,8%. У порівнянні з відповідним періодом минулого року обсяг власних доходів збільшився на 112,5 млн грн. Найбільші надходження: з податку на доходи фізичних осіб – 376,9 млн грн (65,4% в загальних надходженнях); єдиного податку – 70,7 млн грн (12,3%); плати за землю – 49,3 млн грн (8,6%); акцизного податку (з пальним) – 43,4 млн грн (7,5%); плати за надання адмінпослуг – 13,7 млн грн (2,4%).
У першому півріччі спостерігається значне перевиконання планових показників по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплаченого фізичними особами, додатково отримано 2,3 млн грн. 
По єдиному податку перевиконання склало 12,6 млн грн за рахунок збільшення обсягів реалізації платниками третьої групи. По інших надходженнях перевиконання склало 1,5 млн грн за рахунок збільшення ставок за розміщення об’єктів реклами.
За 6 місяців поточного року з державного та обласного бюджетів до бюджету міста отримано 813,4 млн грн міжбюджетних трансфертів.
У зв’язку з недоотриманням коштів з Державного бюджету станом на 1 липня. 2018 р. склалася заборгованість 64,5 млн грн за рахунок субвенцій. Борги підприємствам – надавачам житлово-комунальних послуг міста з відшкодування витрат від наданих населенню пільг становлять 7,6 млн грн, субсидій – 56,9 млн грн.
«Держава не виконує своїх зобов’язань. Ми отримали лист від Міністерства охорони здоров’я, в якому чітко сказано, що у вас є свої місцеві бюджети – оплачуйте роботу лікарів, медичного персоналу. Ніхто не питає, де взяти кошти. Ми будемо наполягати на виконанні зобов’язань держави, бо сьогодні з невідомих причин іде повне ігнорування освітньої, медичної галузей та людей, яким необхідна закупівля інсуліну», – наголосив Григорій Пустовіт.

Відділ інформаційної роботи 
Луцької міськради.
На фото Олени РОМАНЮК: Лілія Єлова.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%