Про те, що вимірюється добром

Про те, що вимірюється добром


Нещодавно надійшов лист. Простий, щирий і зворушливий. У ньому – слова вдячності голові облдержадміністрації Борисові Клімчуку від жителів м. Ківерці. І підпис від імені громади району: голова правління благодійної організації «Милосердя» Марія Туровська.

«Багато сил, енергії, високих фахових знань Ви вкладаєте у розбудову нашої Волинської області і недарма: за результатами роботи всіх галузей господарства вона займає одне з провідних місць серед інших областей України», – цитуємо.

Марія Олексіївна підкріплює сказане у листі простими фактами: не обіцяного, наголошує, а вже зробленого. У місті розпочалася реконструкція приміщення ще донедавна Пенсійного фонду під дитячий садочок. Бо так гостро проблема нестачі місць у дошкільних закладах, як останніми роками, у Ківерцях досі не поставала. Ця проблема наче й приємна (то ж означає, що дітвори нарешті побільшало), але тим батькам, котрим довелося влаштовувати малечу у садок, ой як нелегко. Мало того, не стримує захвату Марія Туровська, минулого року Борис Петрович приїздив у Ківерці і заклав капсулу під будівництво ще однієї дошкільної установи! Вже розпочали будівництво!

– Дорога на вулиці Пархоменка. Це ж було страшне болото восени і навесні! Завдяки Борисові Клімчуку, котрий розпорядився виділити з обласного бюджету 200 тисяч гривень, тепер цей відрізок шляху – а то 1485 метрів – в ідеальному стані. Ківерчани мають можливість нормально жити, ходити і їздити. Розумієте? – емоційно розповідала небайдужа ківерчанка.

Марія Олексіївна розказала про утеплення школи у смт Цумань, зі щирою радістю говорила про те, що у двох селах району – Башлики та Грем’яче – обіцяють збудувати нові школи.

На території с. Заброди є сміттєзвалище. Воно давно стало проблемним. То за сприяння Бориса Петровича, каже Марія Туровська, його тепер трохи облагородили і прибрали. А територія велика – 5 га. Нині ж обіцяють все довести до ладу.

Марія Олексіївна розповіла, що знає Бориса Клімчука давно. Каже, що з 1989 р. неодноразово зверталася по допомогу. Потрібно було владнати прості, але дуже важливі для людей питання.

– Борис Петрович завжди відгукувався, – говорить голова правління БО «Милосердя». – Чи то допомога інвалідам, ветеранам війни, чи то сприяння у вирішенні питання житла для незахищених категорій населення, чи то гроші для діток, які прагнуть займатися спортом…

Особливо турботу Бориса Клімчука відчувають ветерани. У 2012 р., за словами небайдужої ківерчанки, до Дня захисника вітчизни він виділив кошти на потреби їхнього аматорського хору «Оберіг.

– А ще завдяки Борисові Клімчуку незабаром з’явиться маршрут до села Бодячів! – схвильовано говорила Марія Олексіївна.

«Ми рахуємо вас своєю зіркою, яка світить і гріє, допомагаючи нам жити, творити і навчатися.

Низько кланяємося перед Вами, щиро бажаємо міцного здоров’я, щастя. благополуччя, успіхів у здійсненні всіх творчих планів на благо жителів області і нашого району», – такими словами завершується лист.

Світлана ДУМСЬКА.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (582) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%