У волинських дорожників величезні борги

У волинських дорожників величезні борги

Такого САД іще не робила – відверто розповіла про досягнення і проблеми Служби автомобільних доріг у Волинській області.

Керівник САДу Анатолій Посполітак провів сьогодні дебютну прес-конференцію. Серед основних питань – звіт про виконане за 2013-й, ситуація обласних автодорожників на сьогоднішній день і плани на рік наступний.

Отож, відповідаючи на комплімент, який нещодавно зробив волинським дорогам міністр ЖКГ та будівництва Геннадій Темник, Анатолій Посполітак сказав: найбільш показовим об’єктом став автошлях у селищі Колки Маневицького р-ну.

– Хоча упор, – зізнався керівник, – робили все-таки на експлуатаційному утриманні. Адже такої ямковості, яку отримали цьогорічної весни, я, відверто кажучи, не пам’ятаю.

На ремонт і утримання доріг отримавши понад 318 млн грн, САД уже виконав робіт на 240 млн грн. Але через затримки з перерахунком коштів Служба сьогодні боргує підрядним організацям майже 90 млн грн – суму для Волині справді велику, зауважив Анатолій Григорович.

Та попри це, дорожники пообіцяли працювати ритмічно. За словами начальника САДу, їхні фахівці щодня виїздять і протильодовими засобами посипають шляхи. Бо через мінусові температури на поверхні грунту асфальт кожного ранку покривається льодовою кіркою. Тож ні грошей, ні пального САД не шкодує.

А щодо року наступного, то більш детально про свої плани дорожники пообіцяли розповісти після того, як буде затверджено Державний бюджет.

Оксана БУБЕНЩИКОВА.

Фото автора.

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%