«Богдан» спростовує, Люблін – модернізує

«Богдан» спростовує, Люблін – модернізує

Консорціум української корпорації «Богдан» та польської фірми «Ursus» не отримував жодних штрафних санкцій із боку офіційного Любліна. Викид подібної інформації в пресу є нічим іншим, як спроба дискредитації автовиробника, таку офіційну заяву розповсюджено з приводу повідомлень у вітчизняних ЗМІ з приводу ніби то бракованих тролейбусів, які продано в РП:
«Тому корпорація «Богдан» вважає, що поява цього чорного піару є намаганнями конкурентів підірвати авторитет компанії. В європейській системі громадського муніципального транспорту діють жорсткі вимоги до технічного стану техніки, яка перевозить пасажирів. Якби були виявлені певні недоліки, то тролейбус не вийшов би на маршрут. «Богдан» та Ursus своєчасно та повною мірою виконують свої зобов’язання за контрактом».

У той же час газета «Кур’єр Люблінський», на яку як на першоджерело про штрафні санкції на українських виробників тролейбусів посилалися вітчизняні ЗМІ, 26 грдуня сповістила чергову сенсацію на транспорту тему.
Виявляється, вулицями Любліна почали курсувати два 12-метрових автобуси, на даху яких встановлено сонячні батареї, які генерують енергію та перетворюють її в електричний струм, який, у свою чергу, з допомогою додаткового двигуна дозволяє зменшити витрати пального, отриманого внаслідок переробки нафти. бензину. . Це – результат співробітництва науковців Люблінської політехніки та товариства Люблінського комунікаційних підприємців.
У цьому сенсі слід зауважити, що корпорація «Богдан» ніколи не повідомляла про намір оснащувати подібними фотоелементами свою автобусну продукцію, а Луцький національний технічний університет теж не сповіщав про взаємодію в цьому напрямку з волинськими підприємцями.
Наш кор.
На фото з газети «Кур’єр Люблінський»: автобуси фірми «Мерседес», оснащені сонячними батареями, уже курсують вулицями Любліна.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%