Як перемогти втому

Як перемогти втому

Фізичні вправи проти втоми.

Як би це не парадоксально звучало, але короткі фізичні вправи дійсно надають заряд бадьорості, сприяючи підняттю тонусу і настрою. Наше тіло являє собою складну систему, і коли ви рухаєтеся, воно відгукується, даючи вам додаткову енергію. 
Цікаві дослідження опублікував журнал Psychotherapy and Psychosomatics. Група людей, які ведуть пасивний спосіб життя, займаючись всього 20 хвилин три рази на тиждень легкими фізичними вправами, виявили приплив бадьорості і зменшення стомлюваності. Варто додати, що інтенсивність занять ніяк не вплинула на результат, тому немає сенсу виснажувати себе фізичними вправами.

Енергетики провокують стомлюваність організму

Деякі харчові продукти (енергетики) здатні збільшити ваші короткострокові рівні енергії, але через кілька годин знову з’являється млявість і сонливість, повертається втома. 
Рекомендується відмовитися від продуктів, які містять цукор, кофеїн або алкоголь, а також від тютюнових виробів. 

Втома – одна з ознак зневоднення організму

Часто втома – це один з перших ознак зневоднення організму. 
При зневодненні знижується мозкова активність, падає настрій і загальний тонус організму, з’являється відчуття постійної втоми. При цьому багато хто плутає спрагу з голодом і набирає зайві калорії. 
Краще всього пити чисту воду – вона не містить калорій, для смаку можна покласти у воду скибочку лимона.

Проводьте час на свіжому повітрі

Ми все більше часу проводимо в задушливих кабінетах або виробничих приміщеннях. Після роботи, «відпочиваємо» в квартирі. Такий відпочинок не можна назвати повноцінним. Відпочивайте на природі, а не біля телевізора на дивані. Не можна порівнювати втому від прогулянки на природі з втомою на роботі.

Позитивні емоції

Знайдіть собі хобі або цікаве заняття, від якого ви отримуєте позитивні емоції. Через деякий час ви виявите, що просто забули про втому і після роботи будете поспішати на стадіон, парк за черговою порцією хорошого настрою. Спілкуйтеся з позитивними людьми та уникайте скигліїв, настрій, як хороший, так і поганий є заразним! 

Фото з сайта ukr.segodnya.ua.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%