Становлення особистості

Становлення особистості


Новий навчальний рік для першокурсників – це нові знання, знайомства та випробування, які доведеться долати пліч-о-пліч з новими друзями. Важливе місце у цьому процесі відіграє позакласне життя навчального закладу та мікроклімат у студентській родині. Саме тому виховна робота в коледжі технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки займає провідне місце серед всіх інших не менш важливих напрямів діяльності педагогічного колективу. 

Головною метою коледжу є формування і розвиток високоінтелектуальної, свідомої особистості з громадянською позицією, готової до конкурентного вибору свого місця в житті.        
Виховний процес в коледжі органічно переплітається з навчанням студентів, опануванням основами наук, багатством національної і світової культури.
Серед педагогів коледжу давно утвердилась думка, що успіх виховного процесу залежить від стосунків між викладачем та студентом, які повинні будуватися на основі співдружності, співробітництва і ділового партнерства. Викладач має глибоко розуміти природу вихованців, їх індивідуальні риси і можливості, поважати особистість молодої людини, турбуватися про її гармонійний розвиток.
Колектив підвищує результативність виховання шляхом вдосконалення традиційних форм роботи, пошуку нових систем виховання, впровадження розвиваючих технологій.
Важливою складовою виховної роботи  коледжу технологій бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки є ефективна співпраця та обмін досвідом кураторів  груп у методичному об’єднанні, завдання якого визначаються метою виховної роботи і характеризуються різними  напрямами, спрямованими на формування громадських, соціально-культурних та професійних якостей майбутнього фахівця, залучення студентів до наукової роботи, творчої діяльності, до духовних надбань українського народу. Незаперечним є те, що робота куратора групи передбачає створення здорового морально-психологічного клімату в колективі, спонукає студентів до активної громадської позиції, творчих ініціатив, протидії антисоціальним та антикультурним явищам; підтримує саморозвиток особистості, її самостійності.
Поряд із цим, методичне об’єднання керівників груп виявляє творчий потенціал кожного керівника групи, допомагає керівникам-початківцям, діагностує рівень досягнень запитів та інтересів студентів. Тісна співпраця досвідчених керівників груп та керівників-початківців відбувається в процесі надання методичної допомоги у плануванні виховної роботи, розробленні рекомендацій щодо формування студентського колективу, рекомендацій по проведенню батьківських зборів у новонабраних групах, проведенні спільних виховних заходів та годин спілкування.
Години спілкування є важливим чинником проведення інформаційної, адаптаційної, професійно-орієнтовної, виховної, культурно-просвітницької роботи в студентській групі. Вони є організаційною формою проведення зустрічей з психологами, спеціалістами з права, представниками фахових професій, ветеранами війни і праці, випускниками коледжу  та ін.
Вже декілька років поспіль у коледжі групи змагаються за звання на кращу студентську групу, переможці якого нагороджуються  туристичною  екскурсію в межах України.
Вся робота спрямована на те, щоб з перших днів перебування студента у стінах нашого закладу, він відчував і розумів, що завжди поруч з ним є вірний друг, наставник, а коледж – друга домівка, у якій затишно, цікаво.
Складовою частиною виховної роботи в коледжі є студентське самоврядування, яке є однією із важливих умов залучення студентів до громадської діяльності.
В коледжі створена Студентська рада, робота в якій виховує в молоді ініціативність, активність, самостійність, самокритичність, відповідальність, організаторські здібності. Самоврядування в коледжі є для студентів справжньою школою демократії, школою громадянського становлення молоді.

Наш. кор.
На фото: творче спілкування викладачів та студентів коледжу викликає значний інтерес та приносить великий результат.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%