Волонтерство: внутрішня потреба чи життєвий вибір?

Волонтерство:  внутрішня потреба  чи життєвий вибір?

Мотивуюче сьогодення спонукає молодь активно долучатися до волонтерської діяльності. Гостро відчувають потребу змінити світ навколо студенти. Об’єднуючи зусилля, вони допомагають тим, хто потребує підтримки. Волонтерський загін «Милосердя», який діє у коледжі технологій, бізнесу та права  СНУ імені Лесі Українки  уже понад п’ять роки, активно долучився до благодійної роботи різного спрямовання. Об’єднала ініціативних студентів з добрим серцем Ольга Семененко. У розмові дівчина зізналася, що відчуває внутрішню поребу допомагати оточуючим. 

до благодійності, ще зі шкільної лави. Важко дивитися в очі дітям, які місяцями очікують на рятівну операцію, втрачаючи дрогоцінний час через брак коштів, малечі, що опинилася без батьківського піклування та безнадійно мріє про, здавалося б, буденні речі. Після Революції гідності фокус цілей активістів дещо змістився на допогу бійцям. Але головну роль у створенні волонтерського загону у коледжі відіграла особиста біда нашої студентки. Багатодітна родина, у якй виховувалась дівчина, втратила будинок через пожежу. Прагнення допомогти об’єднало  викладачів та студентів»
«Волонтерство – це частина мого світогляду. Людина, яка хоче волонтерити, має це робити свідомо та відповідально. Не достатньо бути просто добрим, потрібно бачити кінцеву мету своєї роботи, розуміти, яку суспільну користь вона приносить, усвідомлювати, що особисто йому дає волонтерство, також людна, яка обрала для себе цей шлях, має бути свідомою і відповідальною у роботі з добровольцями, створювати всі необхідні для них умови, поважати їхні права та гідність.Студенти коледжу технологій, бузнесу та права активно долучаються до різноманітних благодійних акцій.  «Нещодавно волонтери навчального закладу доучилися до Всеукраїнської  благодійної ініціативи «Серце до серця». Акція була спрямована на збір коштів для дітей з вадами слуху, аби придбати необхідне обладнання для дитячих лікарень відповідного профілю. Також ми активно допомагаємо учасникам АТО, зокрема за такою підтримкою до нас звертаються студенти, рідні та близькі яких нині перебувають на передовій. За зібрані кошти ми, зокрема, придбали прилади нічного бачення та необхідне спорядження  Щорічно наші  актвісти долучаються до традиційної ініціативи «Миколай про тебе не збуде», аби діти-сироти відчули радість свята, так як і мільйони дітей, що виховуються у благополучних родинах» Студенти коледжу технологій, бізнес та права також долучаються до масштабного проекту «Жива історія»,  який полягає у віковічнені пам’яті Героїв Майдану і Небесного Легіону. Колектив закладу також, спільно з міською владою, сприяв встановленню пам’ятних дошок загиблим студентам Вадиму Саверському, Миколі Жиганюку та Сергію Шкреді,  які брали участь у антитерористичній операції на Сході України. 
Воєнний конфлікт,який триває на Сході України об’єднав суспільство, спонукає не бути байдужими та виявляти власну національну приналежність. Адміністрація коледжу всіляко сприяє вихованню патріотичних чуттів у студетів. Тут часто відбуваються тематичні заходи та зустрічі з учасниками АТО. Спілкування з бійцями допомагає усвідомити істиний зміст патріотизму. \ 
«Ми часто заплющуємо очі на сторонні потреби, вважаємо, що не в змозі допомогти, але це не так Варто бути добрішими, адже «завтра» допомога може знадобитися тобі.  Навчання у коледжі та студентське життя, переконало мене, що творити добро може кожен», - переконана Ольга Семененко, 

Наталія ТКАЧУК,


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (591) - 87%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (23) - 3.4%