За відмінне навчання – до «островів кохання»!

За відмінне навчання –  до «островів кохання»!


За підсумками 2016-2017 навчального року група Ф-11 коледжу технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки виборола перемогу у конкурсі студентських груп та отримала почесне звання «Краща група коледжу». Звичайно ж, директор коледжу, Станіслав Германович Щеблюк, не міг залишити таку подію без уваги і нагородив переможців екскурсійною поїздкою.

Подорож розпочалася з відвідин одного зі 100 чудес природи України, розташованого у с. Березне Рівненської обл.  – «Базальтових Стовпів». Групу здивувало те, що стовпи мають прямий і рівний розкол. Помилувавшись краєвидами, ми спустилися донизу і мали змогу сфотографуватися на фоні цих незвичайних природних утворень. В оточенні стовпів, порослих лісом, розташувалося велике озеро з синьо-зеленою, наче морською, водою. Посеред нього утворився малий острівець, який тут іменують «островом кохання». Навіть важко повірити, що колись тут був кар’єр… Найбільше в «озері кохання» нас здивувала кришталево-прозора вода зі смарагдовим відтінком.
Пізніше ми попрямували до Музею лісу, що знаходиться у м. Костопіль. Музей лісу був відкритий у 2011 р. на базі Костопільського лісгоспу. Експозиція висвітлює роботу кожного з 16 лісгоспів краю. Серед експонатів– опудала 50 видів птахів, диких кабанів, куниці, борсука і бізона. Великою перевагою є те, що усе це можна фотографувати. Інша експозиція розповідає про особливості дерев’яної архітектури і побуту поліщуків. Довкола музею створено лісопаркову зону з каскадом ставків і лабіринтами лісових насаджень. Після відвідин музею студенти прогулялися лісопарком і покаталися на дерев’яних гойдалках.
Наступним об’єктом екскурсії став дендропарк у м. Березно. Він поділений на окремі ділянки з цікавими назвами: сад садових жасминів, передгір’я, кам’янистий сад… Парк має свій «Острів кохання», що пливе посеред озерця з берегами квітучого бузку декількох видів.
Приїхавши на екскурсію у дендропарк, ми «побували» і на Кавказі, і у Середній Азії, і в Сибіру… Усе це свого роду регіони, засаджені рослинами певних видів і кліматичних зон. Тут висаджено близько 1000 представників екзотичної, зарубіжної та місцевої флори. Було дуже цікаво слухати розповіді про те чи інше деревце, дізнатись про його унікальні особливості, цінність для різних народів світу.
Останнім пунктом призначення став «Тунель кохання» у смт Клевань, що на Рівненщині. Він ніби зачарував нас своєю таємничістю, містичністю та красою. Ми відчули дуже сильну ауру (і це було так захоплююче). А вузька колія на дві рейки – це ніби символ шляху для двох доль. Якщо самотня людина, стоячи у цьому тунелі, загадає бажання знайти свою половинку, воно обов’язково збудеться. І дівчатка звичайно скористалися цією нагодою. Побачимо, чи це правда?
Ось так і завершилася наша екскурсія, залишивши багато позитивних і незабутніх вражень. Тепер ми будемо старатися навчатися ще краще.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (591) - 87%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (23) - 3.4%