Ворог зазіхнув на Лесю Українку та Луцький замок!
Московська газета «Известия» використала зображення Лесі Українки на купюрі номіналом 200 грн для того, щоб ілюструвати зубожіння населення нашої держави!
Московська газета «Известия», посилаючись на Всесвітній банк, констатує, що за 4 роки рівень біності виріс із 15 до 25%. Чому? Пропагандистських ресурс Кремля вказує на такі основні проблеми «Хазяйськи бідної гори»:
1. Розкрадене майно СССР:
«По оценкам экспертов, одного только военного имущества Украине досталось на сумму $80–90 млрд. Плюс заводы, энергетическая инфраструктура, порты и пароходства и прочие важнейшие объекты».
2. Високі тарифи на опалення та електроенергію:
«В результате даже в относительно сытом Киеве средняя доля расходов на коммунальные услуги доходят до 21% дохода. В более депрессивных регионах – до 42%».
3. Падіння валютних надходжень від експорту:
«Экспорт Украины достиг своего пика в 2011–2012 годах и с тех пор начал сокращаться. 2014 год стал первым годом его обвального падения – сразу до $54 млрд (минус 9,3 млрд)».
4. Війна і трудова міграція за кордон:
«Очень сильно выросли цифры трудовой миграции в европейские страны, прежде всего в Польшу. Этому заработку способствует безвизовый режим, однако он не позволяет официально трудоустроиться и жить в Европейском союзе более трех месяцев. Некоторая часть молодых людей идет служить в Вооруженные силы Украины — рядовые бойцы получают 8 тыс. гривен (около 19 тыс. рублей), сержанты — 10 тыс. гривен (почти 24 тыс. рублей). Так называемые боевые за службу в зоне конфликта составляют в районе 5 тыс. гривен (12 тыс. рублей)».
«В целом же после переворота 2014 года на Украине произошло то, что ожидалось пессимистами еще четверть века назад. Но тогда страна сумела воспользоваться советским наследием и дешевыми российскими энергоносителями. Сейчас этой поддержки нет, да и ожидать ее в целом неоткуда: основной курс МВФ и ВБ направлен на продолжение реформ, в которые уже с трудом верят даже экономисты. А значит, стремительно беднеющая Украина продолжит свое движение к нищте», – прокаркали «Известия».
Про катастрофічний економічний і політичний стан у РФ про путінський пропагандистський рупор не пише нічого.
Щодо грошової купюри номіналом 200 грн, то її введено в обіг 22 серпня 2001 р. На Її дизайн має пряме відношення до Волині та м. Луцька. Бо на аверсному боці банкноти з правого краю розташоване портретне зображення видатної української поетеси Лесі Українки (Лариси Косач-Квітки), яка свого часу з родиною мешкала і в м. Луцьку, і в с. Колодяжне Ковельського р-ну. А на реверсному боці
банкноти, у центральній її частині, розміщено гравюрне зображення Вїзної вежі Замка Любарта в м. Луцьку.
Узимку 2001 р. за 200 грн із зображенням Лесі Українки можна було купити понад 40 доларів США. Влітку 2018-го – менше 10 доларів США...
Володимир ДАНИЛЮК.
На фото: стартова сторінка «Известий» зі статтею про злидні в Українах та зображенням Лесі Українки на купюрі 200 грн.
- Коментуйте FaceBook
- Коментуйте ВКонтакте
ТОП Новини
Волинські сумоїсти здобули нагороди на чемпіонаті Європи Волинянин одержав відзнаку Головнокомандувача ЗСУ «Сталевий хрест» На Ковельщині відбудуться бойові стрільби Школярі до Міжнародного Дня Миру організували благодійний ярмарок Увага! Розшук! Владика Михаїл зустрівся з послом України Керував “під шафе” та хотів підкупити поліцейських: слідство розпочало кримінальне провадження У Литовезькій громаді відкрили Дія.Центр У Луцьку “на зебрі” збили дівчину На Камінь-Каширщині рятувальники провели тренування з ліквідації пожежі в лікарніІнтерв'ю


- Опитування
- Результати