Повітряні контрабандисти

Повітряні контрабандисти

Раніше списаний «кукурудзник» із волинської Крупи воскрес із мертвих і закидав Польщу контрабандними сигаретами!


Прикордонники знову затримали літак Ан-2, який застосовувався «крилатими злочинцями» для перевезення в Польщу контрафактних тютюнових виробів. Схоже, що попередні аналогічні історії, котрі супроводжувалися навіть загибеллю льотчиків, нічому не навчили жадібних спритників…

В повідомленні зазначається, що злочинці використовували літак Ан-2. Його було затримано на закинутій злітно-посадковій смузі поблизу одного з сіл Рівненської обл. Літак обшукали та вилучили як речовий доказ.

«Встановлено ряд причетних осіб із числа громадян України та Польщі, задокументовано факт організації останніми каналу протиправної діяльності, сплановано та проведено спільні дії по його ліквідації», – деталізували в ДПСУ. ї

В рамках розслідування прикордонники разом з СБУ провели обшуки помешкань фігурантів справи у Волинській, Хмельницькій, Кіровоградській та Дніпропетровській обл. Під час обшуків вилучено ряд предметів та документів.

Йдеться про топографічні карти з нанесеними маршрутами, плани-схеми польотів, радіостанції, документація на літак й інші предмети, що вказують на причетність п’ятьох фігурантів кримінального провадження до вчинення протиправних дій», – зазначено в повідомленні.

Фігурантам, один з яких залучався до  пілотування Ан-2 з бортовим номером UR-40308, інкримінують як мінімумпорушення правил міжнародних польотів. Досудове розслідування вже завершене, справу передали до Рівненського міського суду.

Слід зазначити, що територія Рівненської обл.. належить до зони відповідальності Луцького прикордонного загону ДПСУ. Також сусідня область відноситься і до зони обслуговування Генерального консульства РП у м. луцьку.

Щодо крилатого контрабандиста, то літак Ан-2 з номером UR-40308, то його сліди ведуть прямісінько на Волинь. «Кукурузник» із таким бортовим позначенням числився власністю підприємства «Уніперсал-авіа» і базувався на цивільному аеродромі в с. Крупа Луцького р-ну. Державна авіаційна адміністрація виключила його з Реєстру повітряних суден, придатних для польотів, ще 1 жовтня 2008 р.

Тому слідчим належить встановити, хто його відремонтував, де зберігав, а також – як застосовував для міжнародної контрабанди.

Роман УСТИМЧУК.

На фото прес-служби ДПСУ: затриманий як речовий доказ Ан-2 із боротовим номером UR-40308 свого часу базувався на аеродромі в с. Крупа…

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%