Згорани – столиця пляжного волейболу

Згорани – столиця пляжного волейболу

Протягом трьох днів на березі місцевого озера відбувся міжобласний фестиваль з пляжного волейболу.

46 команд з Волині, Рівненщини та Львівщини приїхали поборотися за звання найсильніших пляжних волейболістів, - інформує "Кордон".

Першими з турнірними завданнями впоралися жіночі команди. Цього року їх було 15.

Змагання проходили за змішаною олімпійською системою: «два програші – вибуття».

Основна увага місцевих уболівальників була прикута до виступів Марії Вігури та Олександри Хантіль зі Згоран. Торік дівчата були переможницями турніру. Одним з найцікавішим їхніх матчів був півфінал проти львів’янок Оксани Фігури і Тетяни Чарнож, які у 2015-2016 роках здобували чемпіонські звання. Перемога була за дівчатами зі Згоран, які потрапили до фіналу.

У вирішальному поєдинку їм теж протистояли львів’янки: Агнешка Довбуш і Ліза Сидоренко. Під час першої партії наші вели в рахунку 20:13, але не зуміли втримати переваги і у підсумку програли 20:22. Другу партію галичанки виграли, як мовиться, на куражі – 21:6, і стали чемпіонками.

Марії Вігурі та Олександрі Хантіль дісталися срібні нагороди, а «бронза» – Ірині Алєксейчук і Владі Кучер зі Львова.

Чоловічі команди були поділені на дві вікові групи. У категорії «41+» змагалися вісім команд. Їх поділили на дві групи, звідки по двоє кращих виходили до півфіналу, а далі йшла боротьба за олімпійським принципом: «програв – вибув».

У вирішальному поєдинку зійшлися минулорічні суперники: лучани Юрій Гупало та Олександр Мельник і ковельчани Олександр Шматюк та Анатолій Шворак. Торік, нагадаємо, перемогу здобули волейболісти з міста залізничників. Нині ж лучани взяли реванш, перемігши з рахунком 2:1 (19:21, 21:18, 15:13). Третє місце зайняли Андрій Осадчук та Ігор Тартаковський з Луцька.

У віковій категорії до 40 років змагалося 23 команди. Тут теж діяла змішана олімпійська система, згідно якої після другої поразки учасники вибували з боротьби.

У першому півфіналі Юрій Бокшан (до речі, неодноразовий переможець і призер «Кубка Згоран») і Назар Станько зі Львова перемогли Олега Покотила і Віктора Михайлова із Млинова Рівненської області, які теж займали призові місця на цьому турнірі (21:17, 21:18).

В іншому поєдинку два Андрії зі Львова – Шиманський і Савчук виграли у Вадима Грека та Андрія Домарецького з Ковеля (21:19, 21:16).

У грі за третє місце млинівці переграли ковельчан (25:23, 21:18), а у вирішальному матчі львів’яни Бокшан і Станько виявилися сильнішими від земляків Шиманського і Савчука (21:9, 21:16) і стали переможцями.

Переможцям вручили кубки, медалі та грамоти райдержадміністрації і районної ради.

Наш кор.

Фото інформаційного сайту Побужжя «Кордон».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (475) - 88.8%
Пізно (15) - 2.8%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%