Шахти і збитки

Шахти і збитки

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про повну підтримку роботи державних вугільних підприємств, серед яких є і волинські.


«В межах Міністерства (енергетики та вугільної промисловості) потрібно приймати чіткі, конкретні рішення, які дозволять вивести галузь із кризи. Я проаналізував ситуацію і можу сказати, що це можливо. Нам потрібно забути про стук шахтарських касок, коли люди говорять про свою заробітну плату. Маємо чути на видобувних підприємствах шум виробництва», – зазначив на нараді 31 липня Прем’єр-міністр.

Він поставив відповідні завдання Міністру енергетики та вугільної промисловості Ігорю Насалику, який «несе персональну відповідальність за розвиток галузі», де зі 102 державних шахт лише 33 залишилися на території, підконтрольній українській владі.

«Маємо вийти на стабільність у галузі. Завдання поставлене, я буду чекати конкретної доповіді і конкретних результатів», – наводить позицію Володимира Гройсмана урядова прес-служба.

Слід зазначити, що за 5 місяців поточного року обсяг видобутку склав 1852,9 тис. тонн Це на 3,6% менше запланованого і на 7,6% менше відповідного періоду 2017 р. Разом із тим, вартість продукції зросла на понад 30,5%, порівняно з минулим роком…

Наш кор.

На фото прес-служби КМУ: урядове засідання, на якому Володимир Гройсман дав чіткі вказівки профільному міністрові Ігорю Насалику, відставки якого не один рік вимагають волинські гірники за бездіяльність і некомпетентність.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (477) - 88.5%
Пізно (16) - 3%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%