У Ветлах дочекалися клубу

У Ветлах дочекалися клубу

Через те, що багаторічний віце-спікер українського парламенту комуніст Адам Мартинюк натхненно допомагає розбудовувати свою малу батьківщину – Любешівщину, багато хто думає, що в його рідному с. Ветли – уже справжній рай.

Село з поліської глибинки і справді може гордитися гарними школою, лікарнею, церквою, дорогою. Але тут нема, наприклад, дитячого садочка. Донедавна не було і пристойного клубу. Однак новозбудований храм культури у Ветлах незабаром стане у шеренгу кращих культустанов району.

25 грудня у рамках робочої поїздки у с. Ветли побував голова Любешівської райдержадміністрації. Василь Корець оглянув стан будівництва закладу. До речі, у новому Будинку культури буде актова зала на 250 місць, книгозбірня, кімнати для репетицій. Потурбувалася влада і про наявність котельні, і про пандус біля входу. Крім того, у приміщенні розташуються відділення зв’язку й автоматична телефонна станція.

Серед інших об’єктів, у яких відчувають гостру потребу ветлівчани, дитячий садок. Позаяк малят у глибинці народжується чимало.

Досі біля нового Будинку культури кожен може побачити ветхе приміщення його «попередника». Як свого часу пояснила «Волинській газеті» Ветлівський сільський голова Любов Павлік, його залишили для порівняння.

Олена ЛІВІЦЬКА.

Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%