Проектів – на 300 мільйонів!

Проектів – на 300 мільйонів!


Попередні підсумки виконання завдань із розвитку регіонів у 2013 р. та перспективні плани на прийдешній рік, а також запровадження кращих практик із питань життєзабезпечення громадян – такі питання розглядалися під час розширеної колегії Міністерства регіональної політики та будівництва України.

Перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Башкаленко, доповідаючи про окреслені питання, зазначив, що в області сформовано узагальнений перелік інвестиційних проектів на 2014-й загальною вартістю близько 300 млн грн, які пропонуються до фінансування коштом Державного фонду регіонального розвитку.

Він також повідомив, що, окрім цього, розроблено техніко-економічне обґрунтування 13 проектів розвитку малих міст та сільських територій, для реалізації яких залучатимуться кошти під державні гарантії.

Олександр Башкаленко зазначив, що у рамках Загальнодержавної цільової економічної програми розвитку промисловості подали на погодження ще 3 масштабних інвестиційні проекти. Це – створення господарства з розведення риби потужністю 2000 т на рік у с. Оконськ Маневицького р-ну; будівництво цеху з оздоблення тканин у м. Луцьк та будівництво шахти №10 у м. Нововолинськ. Реалізація цих проектів дає змогу додатково залучити в область 1,5 млрд грн інвестицій.

Перший заступник голови облдержадміністрації поінформував, що Волинь має намір активно розвивати таку нову галузь, як виробництво біоетанолу із зернових культур. Потенційним інвесторам запропоновано 8 земельних ділянок для будівництва заводів із виробництва біоетанолу з кукурудзи.

Також, зазначив Олександр Башкаленко, визначено кілька ділянок державної та комунальної власності, що розташовані неподалік автомагістралей, які можуть бути запропоновані для розміщення оптових ринків сільськогосподарської продукції. Для аграрної Волині це теж перспективний напрямок розвитку.

Прес-служба облдержадміністрації.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (595) - 86.2%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%