Пакт Добкіна

Пакт Добкіна

Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін договорився до того, що пропонує від’єднати Західну Україну від решти держави!

Яке їхало – таке здибало. Якщо наприкінці листопада 2013 р. представники «Слов’янської гвардії» принесли до офісу Представництва ЄС у Києві домовину з текстом Угоди про асоціацію Україна-ЄС усередині, то через місяць схожі на них «зірвиголови» спробували доставити порожню труну в Межигір’я…
Проте всіх їх переплюнув голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, який раніше заявляв, що за рахунок власних заощаджень та пожертвувань громадян профінансує відбудову зруйнованого в Києві пам’ятника Владіміру Лєніну.
Цього разу в одній із соціальних мереж Михайло Добкін не тільки висловив своє обурення акцією, котру провів Автомайдан, але й удався до спроб переписати історію та дезавуювати повоєнні кордони в Європі.
«Цей ідіотизм вже б'є через край. Із такими психопатами соромно жити в одній країні. Треба скасовувати пакт Молотова-Ріббентропа! До біса цих ідіотів з їх трунами і сміттям в голові! Нехай провалюють!.. Ви уявляєте, що у них в голові замість мізків, якщо вони труни по Києву катають?! Це – їхні Дід Мороз та Снігурочка? Це – у них вітальна листівка така? Це – їхня ялинка? Це – їхні лідери? Якщо це все правда, то ми дійсно в різних країнах живемо», – написав Михайло Маркович.
Варто нагадати, що пакт Молотова-Ріббентропа за дорученням Іосіфа Стілані (Джугалшвілі) і Адольфа Гітлера (Шикльґрубера)  23 серпня 1939 р. був підписаний у Москві міністром закордонних справ СССР В’ячеславом Молотовим (Скрябіним) та його німецьким колегою Йоахімом Ріббентропом (16 жовтня 1946 р. за вироком Нюрнберзького трибуналу страчений як військовий злочинець). Документ стосувався спільних бойових дій проти Польської держави, а секретний протокол до нього встановлював західний кордон СССР, причому, до Союзу входила й Західна Україна. Договір про «Дружбу та кордони», підписаний між «країною Рад» і «третім рейхом» 28 вересня 1939 р., остаточно визначив його конфігурацію, зокрема у межах Волинської обл. – по р. Західний Буг. У 1945 р. лідери країн Антигітлерівської коаліції підтвердили саме цю лінію розмежування України з західними сусідами.
Якщо Михайло Добкін справді відповідає за заяви, які він оприлюднив в одній із соціальних мереж щодо ідеї скасування пакту Молотова-Ріббентропа (що фактично означає відділення Центральної, Східної і Південної України від Західної України), то йому має бути непереливки. Адже 26 грудня 2013 р. Президент Янукович під час засідання Ради регіонів заявив чітко та однозначно: «Ми ніколи не допустимо ні правового нігілізму, ні сепаратизму. Це неприпустимо. Ми будемо наводити порядок, а винні нестимуть відповідальність згідно із законами України».
Чи Михайло Маркович цього не чув?
Володимир ДАНИЛЮК.
На фото з архіву: в вересні 1939 р., після пакту Молотова-Ріббентропа, саме такі листівки показували непорушну дружбу «єдинокровних братів українців» усіх регіонів нашої держави.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%