Слов’янське Різдво. ФОТО

Слов’янське Різдво. ФОТО «Babooshki» влаштували у вихідні незабутній вечір джазових колядок.

Наближається Різдво. А яке ж свято без колядок?! Отож, аби налаштувати лучан на позитивну новорічну хвилю, до обласного центру прибув гурт «Babooshki».

Це незвичайний колектив: в його основі дві вокалісти – полька Кароліна Беймчік та українка Дана Винницька. Виник гурт 2009-го: Кароліна запросила Дану заспівати разом дві колядки для диску, але обидві зрозуміли, що цього мало. Відтоді «Babooshki» виконують автентичні пісні Прибужжя польською та українською мовами в джазовій інтерпретації. Звичайно, в першу чергу – колядки, навіть дохристиянські. А зі своїм завданням – довести, скільки багато спільного у двох культурах – гурт впорався на відмінно. Адже зал разом із колективом співав колядки не тільки українською, а й польською.


– Є таке поняття «Слов’янське Різдво», – наголосила під час виступу від імені гурту Дана Винницька. – Воно об’єднує нас, незважаючи на розбіжності у датах святкування. Ми хочемо, щоб людям на серці просвітліло, щоб Україна була єдина. Про це сьогодні молимося.


Також вокалістка щиро подякувала консулові РП Кшиштофу Савіцкі за підтримку і організацію концерту. Адже арт-захід відбувся саме за сприяння Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку, а також – Луцького джаз-клубу, ВМГО «Єднання» та благодійного фонду «Співдружність-Волинь».


Консул РП Кшиштоф Савіцкі побажав усім, щоб 2014-й став роком спокою, єднання і молитви. Завершився вечір колядок традиційним джем-сейшн, у якому взяли участь не тільки ««Babooshki», а й пан консул та керівник Луцького джаз-клубу Олег Баковський. Зал підтримав учасників гарячими оплесками.

Наталія ГЛАВНІЧЕК.

Фото Любомира БЕЗРУЧКА.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%