Гордість України

Гордість України

Луцький «Мотор»: двигуни для української військової авіації та мільйонні сплати до бюджету

ДП «Луцький ремонтний завод «Мотор», що входить до складу ДК «Укроборонпром», – лідер серед підприємств України, які спеціалізуються на ремонті авіаційних двигунів, та має стратегічне значення для обороноздатності і безпеки держави.

Луцький «Мотор» – унікальне підприємство, яке проводить повний комплекс робіт з капітального ремонту авіадвигунів. Крім того, на заводі проводять капітальний ремонт агрегатів паливної автоматики та електроагрегатів літаків.

На «Моторі» здійснюють повний капітальний ремонт авіаційних двигунів, у тому числі агрегатів паливної і електроавтоматики практично для всіх видів фронтової авіації, що є на озброєнні Збройних Сил України: бомбардувальників Су-24, винищувачів Су-27, МіГ-29 та капітальний ремонт агрегатів паливної автоматики до двигунів Д-30 КП (КП-2) для літаків Іл-76.

Сьогодні близько 70% замовлень підприємства – це відновлення двигунів для української військової авіації.

Крім того, завод виконує гарантійне обслуговування авіадвигунів та виготовляє необхідні для ремонту запасні частини.

За 80-річну історію підприємство пройшло шлях від ремонту поршневих двигунів до ремонту сучасних турбореактивних двигунів 4-го покоління. За увесь час існування на заводі відремонтовано понад 18 тисяч турбореактивних двигунів.

Наразі на заводі працює понад 1200 фахівців. У 2017 році середньомісячна заробітна плата на підприємстві становила 12 710 гривень, у першому півріччі поточного року вона збільшилася на тисячу – до 13 737 гривень.

До державного та місцевого бюджетів лише за шість місяців 2018 року підприємством сплачено 82,7 мільйонів гривень податків. За минулий рік сума податків склала 234 мільйони гривень.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (580) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%