Ініціативи

Ініціативи

Облспоживспілка пропонує Луцькраді гроші на центр для атовців

5 мільйонів гривень може перерахувати на будівництво центру реабілітації атовців Волинська облспоживспілка у разі поновлення договору оренди на землю під Старим ринком. Таку ініціативу секретарю Луцькради Григорію Пустовіту голова правління Волинської облспоживспілки Марта Кандиба сьогодні, 28 серпня.

На сайті міськради розміщений проект рішення від 22 серпня «Про відмову Волинській облспоживспілці у поновленні договору оренди землі для обслуговування ринку «Центральний» на вул. Глушець, 1 (площею 2, 2125га)».У спілці наголошують, що на ділянці зареєстрований їхній єдиний майновий комплекс. «Крім того, припинення орендних відносин із Волинською облспоживспілкою зменшить надходження до місцевого бюджету в сумі 240 151 грн. 32 коп. щомісячно, яку облспоживспілка платить за оренду цієї земельної ділянки. У випадку ж передачі земельної ділянки комунальному ринку в бюджет буде надходити земельного податку тільки 51096 грн. 07 коп в місяць (різниця складає 189 055 грн. 26 коп.)».

Тож у Волинській облспоживспілці просять поновити їм договір оренди на 5 років. У випадку поновлення спілка зобов’язується до 31 грудня 2018 року додатково здійснити попередню оплату за оренду обсягом 5 млн грн. Кошти, зазначають, зможуть використати на створення Центру реабілітації учасників АТО. Гроші готові перераховувати рівними частинами вже із вересня.

Нагадаємо, у знак протесту проти рішення депутатів Луцької міської ради «перекинули» 5 мільйонів гривень з будівництва реабілітаційного центру для воїнів АТО на школу №27 один атовців намагався здійснити самопідпалення. І ось Марта Кандиба відреагувала на цей відчайдушний крок захисника конкретним планом, який зможе врятувати ідею будівництва Центру.

Наш кор.

На фото Марта Кандиба.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%