Освіта

Освіта

Луцькі школи до нового навчального року готові

Сьогодні у Луцькій міській раді, повідомляє сайт відомства, начальник управління освіти Зіновія Лещенко доповідала про готовність закладів освіти до нового 2018-2019 навчального року. З 1 вересня відкриватиметься нова група у ДНЗ №17, на потреби якої було скеровано більше 900 тис. грн із місцевого бюджету. Із 13 серпня 2018 року продовжили роботу ті заклади дошкільної освіти, що не працювали у літній період. На даний момент проходять ремонтні роботи закладів, які були черговими. Ремонт планується завершити до 1 вересня.

Також актуальним є питання “Нової української школи”. Зіновія Лещенко зазначила, що для того, аби вона стартувала у потрібному режимі, важливим є не тільки обладнання, а й людський фактор. Тому при підготовці до НУШ значну увагу приділили підготовці вчителів: у літній період усі вчителі, що вестимуть заняття у перших класах, пройшли відповідні навчальні курси та тренінги на платформі Ed-Era.

Що стосується обладнання, то на закупівлю ноутбуків, мультимедійного обладнання, ламінаторів та дидактичних матеріалів з місцевого бюджету було скеровано більш ніж 2 млн 600 тис. грн. Згідно вимог НУШ на початок навчального року учні повинні сидіти у невеликих групах по 4-6 дітей, тому маючи вже на сьогодні 2-містні парти, їх потреби є повністю забезпеченими. Частина меблів, що залишилась, буде закуплена до кінця вересня 2018 року.

Здійснено усі заходи для початку роботи школи №27. На сьогодні учнями було подано вже більше 500 заяв. Під час оперативної наради Зіновія Лещенко висловила подяку очільникам міста за ті вольові рішення, що дозволили оголосити про відкриття школи, та запросила усіх на урочистості з нагоди Дня знань та початку навчального року, що розпочнуться 1 вересня об 11.00.

Начальник управління освіти також повідомила, що для того, аби луцькі освітні заклади запрацювали у новому навчальному році належним чином, скеровано із різних асигнувань більше 60 млн грн, з них 40 млн грн – по управлінню капітального будівництва та НЕФКО. Це і капітальні ремонти дахів ДНЗ №12, 16, ремонт приміщень, харчоблоків, пралень, басейну гімназії №21, поточний ремонт школи №26, роботи з водовідведення у ДНЗ №40, теплопостачання у ДНЗ №19 та багато іншого.

На завершення оперативної наради секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови висловив подяку усім працівникам Луцької міської ради та комунальних підприємств, які активно долучилися до святкування Дня незалежності та Дня Прапора України.

На завершення оперативної наради присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про Георгія Ольховського, який загинув на Сході від кулі снайпера.

Сьогодні радник міського голови Ігор Поліщук та начальник управління освіти Зіновія Лещенко також відвідали новозбудовану школу №27 у 55-му мікрорайоні Луцька. За словами її директора Віталія Бондара, усе необхідне обладнання уже привезене, у класах монтують дошки, парти уже розставлені. «Педагогічний колектив закладу повністю сформований, за винятком технічного персоналу. На сьогодні подано 532 заяви від учнів. Згідно статуту, навчальний заклад буде спеціалізуватися на поглибленому вивченні математики та української мови. Свято Першого дзвоника та урочисте відкриття школи відбудеться 1 вересня 2018 року об 11.00 годині».

У класах та інших навчальних приміщеннях зібрані та розставлені парти, вмонтовані дошки. До харчоблоку завезено нове сучасне холодильне обладнання та меблі. Повністю обладнані кімнати для спортивних ігор та гурткової роботи.

До кінця тижні усі роботи будуть завершені. З початком нового навчального року за парти новозбудованої, сучасної та затишної школи №27 сядуть більше 500 учнів. Відкриття цього закладу стане справжнім подарунком для лучан напередодні Дня міста.

«До відкриття школи №27 залишилося три дні. Уже завезено та встановлено кухонне та холодильне обладнання, парти, стільці, шафи та дошки. Готувати школу до відкриття активно взялися не лише колектив закладу, а й педагоги з інших шкіл та батьківська громада. Те, що сьогодні цей заклад майже готовий до початку навчального процесу, – ще одне підтвердження правильності рішення про виділення коштів у сумі 7, 2 млн грн на завершення ремонтних робіт, яке прийняли депутати на позачерговій сесії міської ради. Школа №27 – це єдина школа нашого міста, школа-довгобуд, яку відкриють у роки Незалежності», – зазначив радник міського голови Ігор Поліщук.

Наш кор.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (595) - 86.4%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%