Номінування екс-президента Польщі

Номінування екс-президента Польщі

Сенцову – Нобелівську премію миру

Український режисер і політв’язень Росії Олег Сенцов може стати лауреатом Нобелівської премії миру. Його кандидатуру на цю престижну премію висунув екс-президент Польщі Лех Валенса.

– Напередодні річниці Польського серпня 1980, який приніс один з найчудовіших громадських рухів «Солідарність» і почав мирні зміни, які в результаті принесли Східній Європі свободу від тоталітарного ладу, я стаю на захист українського режисера Олега Сенцова, – мовив екс-президент Польщі. – Я звертаюся до всіх людей доброї волі щодо звільнення Олега Сенцова і номіную його на здобуття Нобелівської премії миру.

До речі, сам Лех Валенса – лауреат цієї премії. Він нагадав, що на Євромайдані Сенцов виступав за Україну в демократичній Європі, мирно протистояв анексії рідного Криму Росією, тепер звертається з проханням про звільнення всіх українських політичних в'язнів, затриманих Росією, не вимагаючи свободи для себе.

– На моє глибоке переконання, – мовив нобелівський лауреат, – Олег Сенцов втілює все ідеали, які керували і мною, коли я керував моєю мирною боротьбою за майбутнє світу.

На здобуття Нобелівської премії миру можутьвисувати члени національних парламентів та урядів різних країн. Лех Валенса як лауреат премії запропонував свого кандидата.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (543) - 87.9%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%