Громади

Громади

Кругель – українська ідентичність

Веселощі, батут та машина дров переможцям лотереї – миттєвості  свята в селі Кругель від Ковельської команди РПЛ.

Нещодавно жителі села Кругель Ковельського району Волині відзначили День свого рідного села. Допомогла організувати  свято Ковельська команда  Радикальної партії, зокрема, керівник фракції РПЛ в Ковельській районній раді В’ячеслав Шворак разом з представниками Кругельського сільського осередку РПЛ.

«На Ковельщині колеги активно спілкуються з нашими прихильниками –мешканцями сільських населених пунктів. Не тільки допомагають вирішувати селянам нагальні соціальні проблеми, але й приймають участь в святкових заходах. Організовують для дітлахів батут, солодощі, інші корисні подарунки дорослим. У селі Кругель депутат Ковельської районної ради від РПЛ  Вячеслав Шворак разом з партійцями сільського осередку долучились до організації свята. Вийшло гарно: концерт, розваги для дітлахів, а 6 найактивніших учасників сільської лотереї розділили між собою машину дров, яку виділив районний депутат. Це – ще одна гарна справа нашої Ковельської команди», – підкреслив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

«Мені приємно чути, що мешканці Кругеля та інших сіл нашої Люблинецької громади гарно відгукуються про роботу нашої Ковельської команди РПЛ. Такі заходи об’єднують людей, роблять потужними місцеві громади. В Кругелі теж є позитивні зміни. Після реформи децентралізації, з’явилось вуличне освітлення.  Селяни вірять, що зможуть стати справжніми господарями. Підтримують політику Радикальної партії, бо вона виступає за відродження села. Тому прихильників нашої політичної сили на Ковельщині стає щораз більше», – підсумував Вячеслав Шворак.

Довідково: село Кругель разом з 8 іншими населеними пунктами входить до складу Люблинецької територіальної громади. Як стверджує ковельський історик Юрій Поліщук у своєму дослідженні «Нарис історії населених пунктів Люблинецької громади», «як мінімум, понад сім століть на цій території вирує активне життя». А саме історичне минуле – надзвичайно цікаве, сповнене яскравих і драматичних подій. Легендарний правитель Волині – князь Любарт, королева Бона, польські князі Сангушки – власники Кругеля, всі вони історично пов’язані з цим краєм. Також на території  Люблинецької громади знаходиться історичне городище Замчисько, яке охороняло підступи до Галицько-Волинського князівства і говорить про те, якими працьовитими та мужніми були наші предки.

Жанна ВОРОБЙОВА.

Фото автора.

 

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (542) - 87.8%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%