Лісолюб

Лісолюб

З думкою про УКРАЇНУ!

84-річний  активіст  РПЛ висадив у волинському селі Білопіль 2000 саджанців лісу

Житель населеного пункту Білопіль Локачинського району Волині Володимир Новчук, прихильник Радикальної партії Олега Ляшка,  власним прикладом переконує односельців та опонентів, наскільки важливе є відновлення лісів на Волині.

За останніх п’ять  років він висадив 2000 дерев – саджанців дубків, сосен та ялин. Молодий ліс росте на землі, яка належить родині Новчуків, це їх паї, які вони обробляють. Також деревця посаджені там, де були неугіддя. Тепер молоді ялини прикрашають околиці села.

«Цінність  нашої команди – саме такі активні місцеві жителі, як  наш Володимир Михайлович Новчук. Вони гарними  справами доводять, як важливо зберегти, примножити ліси в нашій країні. Разом з командою РПЛ на Волині селянин бореться за збереження лісових угідь, щиро шанує нашого Лідера, бо він реально турбується за відновлення українського села, за розвиток лісової галузі. Ліс має збагачувати Україну! Володимиру Михайловичу цього року 84 роки виповнилось, а він і надалі залишається непосидючим та моторним. Запрягає коника, їде на узлісся, викопує молоді саджанці і пересаджує їх на неугіддях за рідним селом. Переконаний, що односельці наслідуватимуть його приклад і за певний час лісові насадження слугуватимуть сільській громаді. Щиро дякую йому за працелюбність, за активну громадську позицію. І бажаю ще багато років садити молоді ліси!», –підкреслив керівник Радикальної партії на Волині  Володимир Кравценюк.

Жанна ВОРОБЙОВА.

Фото автора.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (544) - 87.7%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (22) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.2%