У Малій Швейцарії

У Малій Швейцарії

Особливим цьогоріч стало перше заняття для школярів НВК с. Підгайці Луцького району. Для учнів 3-А та 4-В класів воно відбулося в унікальному місці – Лісівничому молодіжному центрі, що діє у ботанічному заказнику на базі Воротнівського лісництва ДП «Ківерцівське ЛГ», який ще називають Малою Швейцарією. Сюди діти приїхали з педагогами-класоводами Тетяною Шматенюк, Ольгою Кротюк та батьками.

Юних природолюбів привітав директор ДП «Ківерцівське ЛГ» Віталій Каращук.
Він побажав дітям наполегливості та успіхів у навчанні, а батькам та педагогам – терпіння та мудрості. Також Віталій Миколайович відмітив важливість виховання підростаючого покоління у гармонії з природою та зазначив, що у Лісівничому молодіжному центрі лісівниками створені усі умови для екологічного виховання школярів.Керівник-координатор Лісівничого молодіжного центру Валентина Юхимчук на першому лісовому занятті розповіла присутнім про Воротнівський ботанічний заказник, його унікальність та значимість. Після жвавого спілкування учнів, педагогів  та лісівників відбулася цікава пізнавальна екскурсія школами-студіями Центру.
Так у Лісівничому молодіжному центрі розпочався навчальний рік.
Варто зазначити, що Свято знань у Малій Швейцарії Лісовий молодіжний центр для школярів проводить уперше. Так народжуються лісівничі традиції.

Світлана ДУМСЬКА.

Фото автора.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (68) - 86.1%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%