2000 дерев – для Білопілля!

2000 дерев – для Білопілля!


Жителю с. Білопіль Локачинського р-ну Володимиру Новчуку виповнилося 84 роки. Та він, як і в молодості, лишається завзятим мрійником і природолюбом. За останніх п’ять  років він висадив 2000 дерев – саджанців дубків, сосен та ялин. 

Молодий ліс росте на землі, яка належить родині Новчуків, це їхні паї, які вони обробляють. Також деревця посаджені там, де були неугіддя. Тепер молоді ялини прикрашають околиці села.
– Найбільше багатство нашої України  – саме такі активні місцеві жителі, як  Володимир Михайлович Новчук, – каже про нього волинський природолюб Володимир Кравценюк. – Вони гарними справами доводять, як важливо примножити ліси в нашій країні. Селянин бореться за збереження лісових угідь, любить Батьківщину, реально турбується за відновлення українського села, за розвиток лісової галузі. Ліс має збагачувати Україну! Щиро дякую йому за працелюбність, за активну громадську позицію. І бажаю ще багато років садити молоді ліси!
Володимир Михайлович, незважаючи на свій поважний вік, залишається непосидючим та моторним. Запрягає коника, їде на узлісся, викопує молоді саджанці самосіву і пересаджує їх на неугіддях за рідним селом. Віримо, що односельці та мешканці інших сіл Волині наслідуватимуть його приклад і за певний час лісові насадження слугуватимуть сільській громаді. 

Жанна ВОРОБЙОВА.

Фото автора. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (8) - 57.1%
Пізно (1) - 7.1%
Яка різниця? (1) - 7.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (3) - 21.4%