Колективний, індивідуальний і… силовий

Колективний,  індивідуальний і… силовий


Футбольна команда ДП «Шацьке УДЛГ» відтепер грає на першість області.

– Ми визначилися зі складом та закупили все необхідне для футболістів, – мовить директор ДП «Шацьке УДЛГ» Андрій Самолюк. – На першість області заявлено 25 гравців, також сформовано команду юніорів, яка представляє лісогосподарство.
Минулої суботи на стадіоні смт Шацьк відбулося бойове хрещення «зелених» у цьому чемпіонаті. Футболісти лісогосподарства зіграли з командою «Прип’ять» смт Любешів і виграли у них із розгромним рахунком 4:1. 
Гра була напрочуд видовищна і… важка. Адже, попри колективну й індивідуальну майстерність, обом командам доводилося грати і в силовий футбол: тріщали ноги і торси. Були підніжки, підкати, повітряні зіткнення, видовищні падіння на шаленій швидкості і з висоти, травми, відтак і жовті картки. І мабуть причиною тому – бажання любешівської «Прип’яті» будь-що поставити новачка ліги «на місце», а новачок за будь-яку ціну хотів довести, що він прийшов у вищий дивізіон за чемпіонством. Команда Шацького УДЛГ продемонструвала надзвичайну волю і заслужено перемогла. Якщо у першому таймі вона частіше тримала оборону, аніж атакувала, то у другому ініціатива повністю перейшла до зелених.
Голи у матчі забили: ДП «Шацьке УДЛГ» – Ігор Кедик (№19), 2,77, 79 хв., Іван Богута (№9), 19 хв., «Прип’ять» – Микола Михалик (№10), 86 хв.
Арбітр матчу – Микола Твердяк, асистенти – Валерій Горун та Андрій Щербик. Директор матчу, спостерігач прем’єр-ліги – Анатолій Савчук.
Юніори ДП «Шацьке УДЛГ» – «Прип’ять» смт Любешів зіграли у нічию – 2:2. Голи у шачан забили: Олександр Цевух (№10), 14, 76 хв., у гостей – Олександр Зать (№2), 31 хв., Олександр Жилко (№9), 63 хв.
А наступного дня, в неділю, команда ДП «Шацьке УДЛГ» на тому ж стадіоні зіграла на першість району з командою с. Мельники – 1:1 і стала чемпіоном, подарувавши другу сходинку у чемпіонаті мельниківцям.

Сергій ЦЮРИЦЬ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%