Замість чагарників – арена!

Замість чагарників – арена!

Жителі мікрорайону Вересневе нарешті отримали давно омріяний подарунок – новенький стадіон.

У неділю, 9 вересня, відбулося урочисте відкриття оновленого, а, точніше, заново відбудованого стадіону в віддаленому мікрорайоні Вересневе. 
Варто зазначити, що мешканці цього району неодноразово зверталися до органів міської влади  з проханнями відновити спортмайданчик, який через занедбаність перетворився на смітник, що заріз чагарниками.
Тож у 2017 р. з ініціативи депутата Бориса Смаля на цьому місці розпочалися будівельно-відновлювальні роботи. За півроку було вивезено сміття, вичищено територію від самосіву, проведено вирівнювання площі, підготовлено ґрунт для сучасного газону, а також встановлено огорожу.
А цьогоріч – проведено освітлення території, встановлено відеонагляд, змонтовано трибуни та футбольні ворота. 
Загалом на реконструкцію стадіону у Вересневому з міського бюджету було спрямовано 1,3 млн грн. Окрім цього, ще 500 тис. грн виділив фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», а 165 тис. грн надійшли з депутатського фонду Борися Смаля. 
Варто зазначити, що окрім жителів Вересневого, тут тренуватимуться юні спортсмени Луцької ДЮСШ №2.
Тож на урочисте відкриття з повним правом причетності до події завітали радник міського голови Ігор Поліщук, депутати Борис Смаль та Микола Дендіберін, начальник управління освіти Зіновія Лещенко, представник фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Дмитро Піддубний, представники духовенства та чимало місцевих мешканців
Приємно відзначити, що новий стадіон з’явився у той час, коли в Україні відзначали День фізичної культури та спорту, а у нашому місті святкували 933-тю річницю Луцька.Вітаючи гостей та учасників заходу, Ігор Поліщук зазначив: 
«Місто Луцьк стрімко розвивається, як і мікрорайон Вересневе. Сьогодні тут зовсім інша енергетика, зовсім інший вигляд. Усі ви знаєте, ще два роки тому на цьому місці було сміттєзвалище. А сьогодні тут побудовані два спортивні поля, на яких займатимуться спортом діти та дорослі. Я щиро радий, що у мікрорайоні Вересневе з’явилося чудове місце для тренувань». 
Борис Смаль від імені мешканців мікрорайону висловив вдячність за нове місце для занять спортом та побажав, аби кожен, хто зіграє на полі цього стадіону, захотів сюди повернутися. Також він зазначив, що перший матч стане символічним відродженням, адже у футбольній зустрічі на новому стадіоні зійдуться ветерани футбольної команди «Кристал Вересневе», які грали тут в роки юності, з вихованцями дитячої спортивної школи №2, серед яких багато місцевих дітей та юнаків.
Він побажав молодим футболістам успіхів, натхнення, та висловив сподівання, що на цьому місці буде чимало спортивних досягнень, побільше забитих голів та цікавих ігор.
Спортивне свято доповнили показові виступи вихованців ДЮСШ №2 та футбольні матчі. А право розіграти перший м’яч надали Ігорю Поліщуку та Борису Смалю.

Ольга КОНОНЧУК.
На фото Віктора РАЙОВА: під час урочистого відкриття стадіону; перші спортивні баталії на оновленій арені. 


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%