За сімейні цінності!

За сімейні цінності!


14 вересня до Дня батька у м. Луцьку відбудеться Волинський форум сім’ї «Щаслива родина – міцна Україна».

Сьогодні інститут сім’ї переживає складні часи, пов’язані як з економічними, соціально-політичними, так і з духовно-культурними трансформаціями сучасного суспільства. Поточні виклики та загрози для української сім’ї змушують до активних дій, здатних захистити та не дозволити знівелювати сімейні цінності.
Волинський форум сім’ї покликаний об’єднати зусилля представників органів влади, органів місцевого самоврядування, освітян, релігійних і громадських організацій області, широкої громадськості задля захисту цінностей української сім’ї, формування та реалізації регіональної сімейної політики, заснованої на українських традиційних цінностях.
Основними організаторами заходу є управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради, Волинська Рада Церков, МБФ «Молодь з місією», за підтримки МГО «Міжнародний центр батьківства» та міжфракційного депутатського об’єднання Верховної Ради «За духовність, моральність і здоров’я України».
Як повідомили в відділі інформаційної роботи міськради, до участі у Волинському форумі сім’ї запрошують освітян, науковців, журналістів, представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, релігійних і громадських організацій області.
У програмі Форуму обговорення Національної сімейної стратегії, навчання від провідних експертів та фахівців у галузі сімейної політики, круглий стіл на тему «Сімейні цінності – як важливий напрямок державної сімейної політики», презентація напрацювань та обмін досвідом між громадськими, релігійними, державними організаціями.
Місце проведення –  Палац культури міста Луцька. Час – з 10:00 до 17:00. Вхід вільний.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%