«Я – лучанин! Я – лучанка!»

«Я – лучанин! Я – лучанка!»


9 вересня, у День народження міста Луцька, управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організувало чудове свято «Я – лучанин, я – лучанка». Упродовж дня площа Героїв Майдану перетворилася на дитяче містечко наповнене цікавими розвагами.

Майстер-класи, художній пленер, інтерактиви та розваги, цікаві вікторини, розважальна анімаційна програма, батут, танцювальний флешмоб, бульбашкова дискотека згуртували навколо себе маленьких лучан.
Особливу увагу дітей та їхніх батьків привернули дитячі розвиваючі студії, презентуючи свою роботу. Так, яскраві та креативні представники приватного дошкільного закладу-центру розвитку дітей «Happi Kids Club» захопили малят цікавою сенсорною грою у «Пошуках скарбів», майстерками та фотозоною. Родзинкою їхньої роботи була гра «Маленькі банкіри».
Нині усі діти захоплюються конструктором LEGO і на нашому святі дітей-легоманів чекала молода команда науково-технічної студії «Robocamp». За допомогою платформи LEGO Education усі мали нагоду реалізовувати власні ідеї у реальному часі та спробувати себе в якості юних дослідників, інженерів, математиків. 
Неменш цікаво дітям було з англомовним центром «Jonnnik’s Academy of Success». Вони отримали багато рецептів успіху від Джоніка. Цікаві та захоплюючі ігри спонукали дітей спілкуватися, як справжні англійці. Різномаїття майстер-класів від працівників управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та представників Волинського державного центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів захоплювали дітей своє увагою.
Особливо яскраво пройшов танцювальний флешмоб від хореографа Волинського державного центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів. Діти та їхні мами активно долучалися до танцю.
Усміхнені дитячі личка доповнила веселими та яскравими образами, майстер із бодіарту, вчитель образотворчого мистецтва закладу загальної середньої освіти №15 Наталія Байдюк.
Весела анімаційна програма від студії свята «Карамболь» стала справжнім чарівним дійством, що принесло малечі позитивні емоції, радість та яскраві враження.
Також на фестивалі було проведено конкурс малюнку на асфальті «Моя домівка-Луцьк». За участь у конкурсі діти отримали м’які іграшки від ВОБФ «Дитяча місія. Україна».
На завершення свята дітей чекала бульбашкова дискотека та прохолодне морозиво від постійного партнера  ВАТ Львівський холодокомбінат ТМ «Лімо».

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (591) - 87%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (23) - 3.4%