Ремонти тривають за графіком

Ремонти тривають за графіком


У загальноосвітніх навчальних закладах та закладах культури розпочався новий навчальний рік, але хід ремонтних робіт триває.  

Оглянули заклади, де роблять ремонт, секретар міської ради, виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт, радник міського голови Ігор Поліщук та начальник управління освіти Зіновія Лещенко.
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16 знаходиться у мікрорайоні Вересневе. Це одна з найстаріших шкіл міста. Нагальним питанням був ремонт накриття перед входом у навчальний заклад. За словами директора установи Василя Троцького, він був у аварійному стані і ніс загрозу для учнів та їх батьків, педагогів. Тому було прийнято рішення про ремонт. Так, у найкоротший термін, старі бетонні плити перекриття були демонтовані і зроблений новий, сучасний навіс.
Також у рамках співпраці з НЕФКО тут встановили два індивідуальні теплові пункти, які дадуть можливість покращити тепловий режим у школі та економити енергоносії. 
А в ДНЗ № 6 триває ремонт доріжок. Під час дощу їх постійно затоплювало, і батьки не могли нормально довести дітей до групи. Незабаром вони будуть викладені сучасною бруківкою. Цей заклад є одним із найбільших у місті, адже тут діє 13 вікових груп, де займається 350 дітей. Гімназія №21 імені Михайла Кравчука – один із найкращих навчальних закладів не лише м. Луцька, але й Волині. ЇЇ учні є постійними переможцями міжнародних конкурсів, олімпіад тощо. У рамках проекту НЕФКО тут встановлено ІТП та проведена повна термомодернізація. За словами директора закладу Олега Ковальчука, уже є хороші результати. Взимку у навчальних класах стало тепліше. Є й економія енергоносіїв. Нині ж тут триває ремонт басейну. Він був у незадовільному стані. Будівельники демонтували стару плитку, триває укріплення елементів. Усі роботи планують завершити до 15 жовтня.
У ДНЗ №32 проведено ремонт коридору на другому поверсі. Зокрема, замінено двері, зроблено сучасну фактурну штукатурку на стінах. Крім того, у співпраці з батьками цьогоріч замінено покриття на усіх ігрових павільйонах.
А в Луцькій музичній школі №2 навчальний рік розпочався із приємних змін: завершено капітальний ремонт коридорів на 1 поверсі. Комплекс робіт із капітального ремонту 1 поверху у цьому закладі розпочався 2017-го року, коли було відремонтовано фойє. А цьогоріч, окрім ремонту коридорів, встановлено звукоізоляційні двері та нове освітлення, змонтовано підвісну стелю, плитку на підлогу. Загальна вартість робіт - 900 тисяч гривень, спрямованих із бюджету міста.
Оцінити якість проведеного капітального ремонту теж прибули виконувач повноважень Луцького міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт, радник міського голови Ігор Поліщук, директор департаменту культури міської ради Тетяна Гнатів та начальник управління капітального будівництва Леонід Карабан.
Як розповів директор закладу Ігор Павлик, підрядники виконували роботу якісно, на совість. Як результат – приємні враження та відгуки учнів музичної школи та їхніх батьків,. 
«Завдяки підтримці міської влади та депутатського корпусу 1 поверх приміщення музичної школи, збудованої 30 років тому, набув оновленого вигляду. Також хочеться подякувати фірмі-підряднику та будівельникам за те, що до 1 вересня ми встигли завершити роботи. Тож новий навчальний рік маленькі музиканти та їх викладачі проведуть у комфортних умовах», – зазначив він.
Радник міського голови Ігор Поліщук, заявив що міською владою приділяється достатньо уваги не лише загальноосвітнім закладам, а й школам естетичного виховання, адже чимало дітей хочуть займатися музикою та іншими видами мистецтва. 
«У Луцькій музичній школі №1 проводиться капітальний ремонт актові зали, а у музичній школі №3, яка розташована у мікрорайоні ЛПЗ передбачено добудову нового корпусу, аби охопити позашкільною освітою якомога більше охочих”, – додав він.
Загалом у Луцькій музичній школі №2 навчається 500 дітей. Цьогоріч учнівський колектив поповнило 65 учнів. Навчально-виховний процес здійснюється педагогічним колективом, що налічує 73 викладачі. Навчання проводиться за шести- та восьмирічною програмою. За роки навчання учні отримують підготовку за обраною спеціальністю, додатковим інструментом, колективним музикуванням та з музично-теоретичних дисциплін. В школі діють творчі колективи: симфонічний оркестр, оркестр народних інструментів, духовий, камерний, ансамблі скрипалів та бандуристів, ансамбль народної музики «Жарт».

Сергій ШРАМЧУК.

На фото Олександра ОЛІШЕВСЬКОГО: ремонтні роботи в школах та дитсадках м. Луцька тривають за графіком.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (591) - 87%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (23) - 3.4%