Перші кроки

Перші кроки

У Луцьку розпочала роботу новообрана Громадська рада. Перше засідання відбулося 18 вересня за участі виконувача обов’язки Луцького міського голови, секретаря міськради Григорія Пустовіта та начальник відділу зв’язків з громадськістю Олена Макарова.

Перед початком засідання усі присутні вшанували хвилиною мовчання полеглого в Іловайському котлі волинянина Юрія Лавренчука, останню шану якому цього дня віддали в центрі міста.
Після привітальних слів Григорій Олександрович висловив сподівання на плідну співпрацю між міською владою та членами ради задля покращення життєдіяльності міста та його жителів. Він певний, що спільними зусиллями життя в місті стане комфортнішим, цікавішим та прозорішим, а контакт із населенням – тіснішим.
Робота розпочалася з внесення поправок до Положення про Громадську раду. Після цього було створено дві робочі комісії. До складу економічної увійшли Ольга Баліцька (ГО «Волонтерський центр «Серце патріота»), Оксана Степанюк (ГО «Центр освіти «Університет третього віку»), Олена Мельник (ГО «Батьків дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку»), Павло Ковальський (Громадська спілка «Спілка воїнів АТО Волині») та Роман Ковальчук (ГО «Спортивний клуб Козацьких бойових мистецтв «Герць»). Голова комісії – Оксана Степанюк.
До складу гуманітраної комісії увійшли: Інна Гачукова (ГО батьків дітей з психофізичними вадами розвитку «Повір у себе»), Юлія Поліщук (ГО «Спілка батьків інвалідів з розладами аутичного спектру «Янголята»), Валерій Стернійчук (ГО «Волинський Актив Молоді»), Юлія Ткачук (ГО «Молодіжна платформа»), Андрій Стицун (Волинський обласний фонд «Переображення») та Сергій Новосад (ГО «Волинський центр здоров’я»). Головою комісії обрали Інну Гачукову.
Громадська рада при Луцькому міському голові на чолі з Володимиром Данилюком (ГО «Форум українських журналістів») накреслила плани на найближчу перспективу та вирішила низку інших організаційних питань. Як зазначив голова, консультативно-дорадчий орган при Луцькому міському голові налаштований на відкриту, прозору та відповідальну співпрацю як із суспільством, так і з депутатським корпусом та виконавчими органами місцевого самоврядування обласного центру.

Наш кор.
Фото порталу «Під прицілом»: під час засідання Громадської ради при Луцькому міському голові. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%