Візитка від майбутнього Президента

Візитка від майбутнього Президента


Народний депутат України другого скликання Ростислав Чапюк продовжує активне громадське життя. Але в арсеналі життєвого досвіду Ростислава Степановича стільки цікавої та ексклюзивної інформації, що випадково зустрівшись на одній із луцьких вулиць, одразу домовилися про співпрацю.

Сьогодні – перша бувальщина від Ростислава Чапюка.

Редколегія.

«Десь через рік після завершення депутатської каденції мене як керівника Волинської обласної організації Селянської партії її керівництво залучило до виборчої кампанії по обранню Президента України, бо від партії був висунутий кандидатом на той високий пост тодішній голова Верховної Ради України Олександр Ткаченко. Як він себе тоді представляв, «хоч я в державі не перший, але і не другий».
Після чергового виклику в м. Київ до тодішнього голови СелПУ
Сергія Довганя я побачив в його службовому кабінеті незнайомого мені
середнього віку чорнявого чоловіка з густою кучерявою шевелюрою. Я поздоровався з обома, він представився, мене назвав Довгань, а незнайомець сказав мені: «Я вас знаю!». 
Я уважно глянув на нього, бо бачив таки його вперше, запитав:
«А звідки Ви мене знаєте?». 
Він у відповідь: «З екрана телевізора».
Я засміявся, бо таке чув від багатьох, по телебаченню доводилося виступати нерідко як у Луцьку, так і в Києві, в т.ч. – на засіданнях парламенту.  
Співрозмовник вручив мені візитку, де я прочитав: 
«Порошенко Петро Олексійович, народний депутат, голова підкомітету Комітету ВРУ з питань фінансів та банківської діяльності». 
Обмінялися інформацією, довгою розмова не була. Але в наступні роки я з цікавістю спостерігав за службовим зростанням Петра Порошенка на високих державних посадах центральної влади України. Після виходу ювілейного видання «Львівський Аграрний Національний Університет» (один примірник є в нашій обласній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки) прочитав, що з батьком Петра Олексійовича я одночасно там вчився, і в 1959 р. ми отримали дипломи про вищу освіту, але Олексій Порошенко вчився на механічному факультеті, тож особисто я його не знав. 
Я дійсно голосував на президентських виборах 2014 р. за Петра Порошенка, але з часом в його президентській діяльності довелося гірко розчаруватися. 
Чому? Бо підписав Звернення до Президента України учасників мітингу Пам’яті і Скорботи від 22 червня ц.р. в Луцьку, але отримав безпредметну чиновницьку відписку з Мінсоцполітики. Це спонукало написати йому відкритого та відвертого листа про байдуже відношення чинної влади до проблем ветеранського покоління, де повідомив, що відповіді надсилати вже не треба (лист висвітлений в інтернет-виданні «Волинська правда»). 
Ось таким було моє знайомство з власником візитки, який згодом став Президентом України.

Ростислав ЧАПЮК, 
народний депутат України другого скликання.

На фото Романа УСТИМЧУКА: Ростислав Чапюк у наші час; візитка від Петра Порошенка.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (264) - 86%
Пізно (10) - 3.3%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.6%