Як відрізнити якісну шкіру від підробки

Як відрізнити якісну шкіру від підробки

Щоб не попастися на гачок, прикладіть долоню, штучна шкіра залишиться холодною, а натуральна – відразу потеплішає. 

Разом з якісним виробом завжди додається зразок шкіри. Прощупайте виріб – штучна шкіра набагато тонша за натуральну.
Сьогодні марно нюхати гаманець, рукавичку або шкіряний ремінець на годиннику, адже в будь-який замінник зараз додається ароматизатор, який імітує запах шкіри.
Існують ще ефективні методи відрізнити натуральну шкіру від шкірного замінника. Наприклад, найбільш легкий спосіб дізнатися з чого зроблене взуття, це вивчити етикетку з графічними зображеннями, вони вказують, з якого матеріалу виготовлений верхній шар і підошва взуття. У разі якщо на наклейці присутні значки шкіри, що повторюють обриси кожного малюнка, значить взуття шкіряне. А якщо в одному з рядів таблиці перебувє ромб, значить даний елемент взуття виготовлений із синтетичних матеріалів.
Однак навіть етикетка, не може гарантовано вказувати на те, що це натуральна шкіра. Зрозуміло, що і фальсифікат має етикетку і бірку, копіюючи атрибути справжньої шкіри. Тому необхідно досліджувати обріз шкіри, на ньому можна побачити всю структуру виробу. Якщо ви виявите нитки, що стирчать в основі матеріалу тканину, значить, ця річ зроблена зі штучної шкіри.
Зазвичай, всі зрізи в брендових речах заховані всередину, проте можна спробувати знайти незакритий зріз, адже останнім часом виробники намагаються доводити натуральність своїх виробів, залишаючи можливість побачити річ зсередини. У цій шкірі кромки зрізу сприймаються на вигляд і на дотик відчуваються необробленими, ніби сирими. Вагома відмінність натуральної шкіри від шкірозамінника – це пори на її поверхні. Як правило, пори штучної шкіри нанесені як би циклічним малюнком і зроблені шаблоном.
Сьогодні стає все більш популярна екошкіра. Виробники стверджують, що це більше натуральна шкіра, ніж штучна, адже вона дихає. Але звідки тут узятися натуральності, якщо на тканинну основу наноситься поліуретан. Але тим не менше, екошкіра має гарну зносостійкість і морозостійкість. 
Останнім часом масово почала з’являтися така натуральна шкіра, яку випускають за допомогою звичайної переробки відходів шкіри, її також називають пресшкірою. У ній такі складові як обрізки, клаптики, шкіряний пил та інші відходи. Для зчіпки цих елементів додають синтетичні сполучні волокна, це і поліетилен, і поліамід, і поліефір. Також до складу додають синтетичні смоли. Коротше кажучи, суцільна хімія. Начебто пресована шкіра і за складом шкіра, але прямо в руках може перетворитися в нікуди не придатну труху. Таке взуття може зіпсуватися на третій день обережної експлуатації при сирій погоді, на ній моментально почнуть з’являтися тріщини. 
Щоб визначити, яка на черевиках шкіра, натуральна або перероблена пресована, слід зігнути черевик в носку або натиснути на верх його носка пальцем. Якщо при натисканні утворюються невеликі зморшки і після повернення матеріалу в початковий стан вони зникнуть, це говорить про те, що шкіра натуральна.

Фото з сайта voile.com.ua.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (503) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%