«З важким паром…»?

«З важким паром…»?

У Ботанічному заказнику загальнодержавного значення «Воротнів» , що в Луцькому р-ні, і ніч із середи на четвер стався грандіозний скандал. Група журналістів та активістів прибула на його територію, де виявила людей у сауні та лісову охорону. Одразу поповзли чутки, хто був усередині. Називаються навіть прізвище осіб, які в цей час знаходилися зовсім в іншому місці…

 

Отже, пізно ввечері 26 вересня журналістка «Громадського. Волинь» Оксана Петрук, громадський активіст Сергій Рижков, депутат Луцької міськради та екс-очільник «Правого сектора» в області Павло Данильчук, а також громадяни з «Самооборони Волині» та «Народного контрою» прибули до «Школи рибалки» в заказнику «Воротнів». В одній зі споруд, яка має назву «Школа рибалки» і використовується часом як прес-центр, а також у сауні. Виявили групу невідомих чоловіків, які зачинилися зсередини. Потім активісти викликали поліцію, на місце інциденту прибула лісова охорона. Врешті-решт, особи, які знаходилися всередині, під прицілом телекамер та під гнівні вигуки активістів під супроводом охорони таки залишили місце пригоди. Пролунали 3 постріли, стріляні гільзи підібрали як речові докази поліцейські. В автомобілі активістів виявилося пробите колесо…

Серед тих, хто був у приміщенні, Павло Данильчук і Сергій Рижков ідентифікували й Романа Колісника – це провідний спеціаліст відділу використання лісових ресурсів ВОУЛМГ. Також вони заявили, що був там і начальник ОУЛМГ Олександр Кватирко. Крім цього, Сергій Рижков у соцмережах повідомив, що за попередньою інформацією, був там і заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук.

Утім, сам Сергій Кошарук категорично заперечив свою причетність до цього інциденту, бо в цей час «знаходився зовсім в іншому місці».

Відтак, уся ця історія ще матиме продовження. Тим паче, що цього ж дня 26 вересня на сесії облради перший заступник голови, свободівець Олександр Пирожик виступив із запитом щодо з’ясування правового статусу «Воротнева», а згодом в ефірі ТРК «Аверс» керівник органу самоврядування Волині Ігор Палиця сказав, що в умовах економічної кризи волинянам треба особливо уважно ставитися до лісової галузі.

Світлана КОМА.

На фото «Громадське. Волинь»: самооборонівці та народноконтролівці в нічному «Воротневі».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (404) - 87.1%
Пізно (15) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 4.3%
Мені байдуже (16) - 3.4%