Право

Право

ЮСТИЦІЯ ВОЛИНІ НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ ЮРИСТА ПРОВОДИТЬ ТИЖДЕНЬ ПРАВОВИХ ЗНАНЬ

До відзначення професійного свята – Дня юриста – на Волині з 1 по 5 жовтня проходитиме тиждень правових знань. Про це повідомив начальник головного територіального управління юстиції Волинської області Олег Тимченко.

Відповідно до затвердженого плану передбачені виступи у ЗМІ з питань держави і права,  роз’яснення чинного законодавства, проведення в закладах культури тематичних виставок правової літератури і роз'яснювальної роботи в установах виконання покарань, центрах пробації з питань реалізації та захисту прав людини.

З метою надання громадянам області юридичних консультацій працюватимуть 3 громадські приймальні Управління юстиції. Крім того, працівниками структурних підрозділів у регіонах надаватимуться консультації громадянам у бюро правової допомоги.

Працівниками юстиції Волині проводитимуться тематичні масові заходи правового, інформаційного, освітнього та виховного характеру у навчальних закладах області.

У межах проведення тижня правових знань 3 жовтня в області буде проведено День відкритих дверей для студентів-юристів та громадськості з метою популяризації специфіки роботи в установах юстиції у локаціях: з питань нотаріату, ДВС, ДРАЦСу, управління державної реєстрації та державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти, у сфері банкрутства, персоналу, судової роботи та міжнародного співробітництва, організаційної роботи, документування та контролю.

Передбачено також підписання Меморандуму про партнерство та співпрацю між Головним територіальним управлінням юстиції у Волинській області та Коледжем технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки і ГО «Волинський інститут права». 

В обласній науковій універсальної бібліотеці імені Олени Пчілки будуть  організовані виставки правової літератури, друкованих офіційних видань Міністерства юстиції України, інформаційних матеріалів проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та шкільних малюнків – учасників Всеукраїнського конкурсу «Я МАЮ ПРАВО!».

Зазначимо, що до участі у тижні правових знань залучені усі структурні підрозділи юстиції Волині.

Богдана ХОМА,

прес-секретар ГТУЮ Волинської області.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (580) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%