У Луцьку триває підготовка до нового опалювального сезону

У Луцьку триває підготовка до нового опалювального сезону

Цьогоріч працівники ДКП «Луцьктепло» провели активні ремонтні роботи на теплових мережах, теплових пунктах, котельнях. Окремі роботи ще тривають і їх хочуть завершити у стислі строки.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Учора, 27 вересня, перший заступник міського голови Григорій Недопад, радник міського голови Ігор Поліщук, директор департаменту ЖКГ Юрій Крась та директор ДКП «Луцьктепло» Валентина Малютіна інспектували хід цих ремонтних робіт.

У рамках реалізації спільного з Європейським банком реконструкції і розвитку проекту «Реконструкція системи централізованого теплопостачання міста Луцька» продовжуються роботи із заміни мереж теплопостачання. Нині працівники активно замінюють старі труби на нові, енергозберігаючі. Такі роботи ведуться на вулицях Гордіюк, Кравчука, Потапова.

За словами директора ДКП «Луцьктепло» Валентини Малютіної це дасть можливість зменшити тепловтрати на мережах і зекономити кошти. А окрім того – знизить кількість аварійних ситуацій.

Тривають активні роботи й у котельні, що на вулиці Боженка. Тут уже встановили твердопаливного котла потужністю 5 мВт, котрий дасть змогу у міжопалювальний період повністю забезпечувати мікрорайон ДПЗ гарячою водою без використання котлів, які працюють на газі.

Нині триває добудова приміщення, де встановлено твердопаливний котел, змонтовано автомобільні ваги. У планах ще будівництво приміщення для зберігання деревини та її переробки на щепу.

Оглянули керівники міста й те, як проведено відновлення території після заміни тепломереж на вулиці Загородній, поблизу Волинського обласного перинатального центру.

«Замінено сім кілометрів тепломережі. Труби уже зношені, заіржавіли, адже не були попередньо ізольованими. Через це траплялися часті прориви, підприємство «Луцьктепло» мало значні тепловтрати. Нині ж підрядники монтують попередньо ізольовані труби, на які є гарантія 20 років, а термін їхньої служби біля 50 років. Вони енергозберігаючі і теплоносій швидше потраплятиме до осель лучан, а не грітиме землю навколо труби», - наголосив Ігор Поліщук, підводячи підсумки побаченого.

Крім того,  він та додав, що підвальні котельні уже виводять з експлуатації.

Наш кор.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (407) - 87.2%
Пізно (15) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 4.3%
Мені байдуже (16) - 3.4%