Хмари над головою голови

Хмари над головою голови

28 вересня силовики збираються затримати голову Волинської обласної ради Ігоря Палицю. Про це в ефірі ток-шоу «Право на владу» на телеканалі «1+1» напередодні заявив народний депутат Олександр Шевченко, який 28 вересня запланував провести в м. Луцьку президентський праймеріз кандидатів від УКРОПу.


«Я знаю таку інформацію, що завтра плануються нові «маски-шоу», завтра планується арешт Ігоря Палиці, голови Волинської обласної ради», – сказав Олександр Шевченко.

«Проте народний депутат не розповів більш детальної інформації», – деталізували «Волинські новини». –  Водночас, Олександр Шевченко сказав, що нещодавні обшуки на курорті «Буковель» пов'язані з його рішенням балотуватися на президентських виборах, що відбудуться у березні 2019 р.».

У той же час і сам Ігор Палиця не відкидає подібного варіанту розвитку ситуації, а тому в студії ТРК «Аверс» повідомив, що біля нього постійно перебуває кваліфікований адвокат, аби втрутитися за потреби в екстремальну ситуацію.

Але перебування в області голови облради проходить за заздалегідь складеним графіком. Щоправда, працює він не в кабінеті облради, а в офісі свого фонду «Тільки разом».

О 17.30 28 вересня він планує взяти участь у партійному зібранні УКРОПу на президентському праймерізі. Потім у нього заплановані візити на Любешівщину, в Любомльський і Шацький р-ни.

Відтак, перестороги Олександра Шевченка ніякого підтвердження наразі не знаходять.

Сам Ігор Палиця не відчуває за собою ніякої провини, крім того, що гостро критикує чинну владу, в тому числі і за несправедливий розподіл коштів на розвиток регіонів. Наприклад, рідній для Президента Петра Порошенка і Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана Вінничині з 400 млн грн на всю Україну віддали аж 260…: «Раніше все йшло в Донецьку область, а тепер у Вінницьку... Що змінилося?».

Наш кор.

На фото прес-служби ТРК «Аверс»: Ігор Палиця.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%